[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/271/4a59ca17294412df.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
A oto Mika,której nie zdarzyłam pomóc. Tyle ogłoszen i nic. Po 2 latach samotnosci i cierpienia została zagryziona. Bała sie ludzi i nie wychodziła z budy. Zapomniana,niekochana,odeszła za TM :placz:
Przepraszam,Mikuś. :-(