Narazie tylko takie zdięcia,bo Nana jakos nie bardzo ma ochote na pozowanie :-)
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/349/2a9763a4acd671ae.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/8d4cc17906175efe.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/cbb4b36311456c68.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/97244590da2ebe32.jpg[/IMG][/URL][/IMG]