Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][LEFT][FONT=Arial][/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]FIGA I MOJA NOGA:roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/132/921b19e3cd2dd1a0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]EFEKT KOŃCOWY WĄCHANIA STÓP :oops:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/a48937a92a741fe8.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że żyje... wżyciu sie tak nie czułam :mdleje: 3 razy sie przebierałam i wykręcałam... gorączki niet.... nogi nie współpracują ... czuje sie jakbym wypiła cysterne gorzoły :shock: do piatku musi przejść... bo zaszczyków nie przeżyje :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepraszam... nie odpowiadam na wasze posty... padam na fejs :placz::placz: ale poczytałam.... wróciłam od elDohtore pan mnie osłuchał,zmierzył temperature [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-582.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... i powiedział.... nooo kochana... źle... bardzo źle ....to ostatni etap przed zejściem... :roll: pozostają nam tylko zastrzyki [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/s050.gif[/IMG] oczywiście tym co mnie znają nie musze opisywać mojej reakcji [IMG]http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux04.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable25.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=Blue] padłam na kolana [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25995/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/pray2.gif[/IMG][/URL] i poprosiłam o wszystko tylko nie zastrzyki[IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable102.gif[/IMG] :placz: pan elDohtore daje mi ostatnią szanse do piątku na zabicie przynajmniej połowy członków tej kapeli która gra mi w płucach [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lostit%20%2812%29.gif[/IMG] w piątek do kontroli- jak nie przejdzie niestety[IMG]http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux02.gif[/IMG] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25966/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/klizma.gif[/IMG][/URL] :placz::placz: do 17go L4 i leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć... niby nic trudnego bo na nic innego nie mam siły.... ale Pawcio jutro jedzie do Englanda!!!! nawet nie bedzie miał kto z psem wyjść:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='iwop']Jak patrzę na te piekne zdjęcia to nabieram nowych sił do zycia! [SIZE=4]KOCHANE JESTEŚCIE[/SIZE] :iloveyou::cunao:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... idąc na wizyte do takiego domku utwierdzamy się że warto :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. ukradłam se Fige... moje foty to se wzięłam....:diabloti: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/092a5471227b24a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/427bf29ee6c46f3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/7265fe299272ddb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/c1399c690af27360.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/8b8d41fa4832edf5.jpg[/IMG][/URL] a tera ide sie szykować na randke z elDochtore :razz::razz: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  6. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kangur :roll::cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/e54faadf02e7cacb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/5cf7184624812ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/d6d81617921d7058.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/3eadeacb77247a05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/d8c6570adaf1884d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/87e9ba0751ef0288.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/75d3f59f5e778a3d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/90ddd2e6ebe26aa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/a4fb94bd561d5602.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/0e0ea3375548c43a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/04af8094ba2fb67b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/81dc6a98c7c5bd24.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak mi rób tak mi dobrze :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/42acb7687d7ec192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/8b8d41fa4832edf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/2b5e3afc6616b960.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/14046cc05fb39195.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/a48937a92a741fe8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/7186bf818f800e6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/f2a6366dc5a002ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/af24aec8818e8583.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/184ee8cf70411e06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/2802f7daa1320ef6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/6c5158a94bbf4423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/d7aa412eb0b69a3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/26c41af8d25b3439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/4d0c616998d74724.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/36d1252ec31ff156.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czirlidereczka [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-408.gif[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/a3acadca5d743148.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/9f83d16f085dbd97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/0d5cd4c0a430acab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/3d8481306e56668a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/7a4e1dff49be7c0f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/c3890551a0de2287.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/c1399c690af27360.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/620661b5cbc2dec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/33053ff199028141.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/09288a497fb35ab2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/63dac9f9ba3c2818.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/82c811ba0119b9b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/7265fe299272ddb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/2309a076a082334f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/48c69fa2cc3db7d1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no bez przesady Iwonko... mogła trafić lepiej... np. do mnie :evil_lol::evil_lol: a jej panciostwo że tak sie wyraże... są jacyś dziwni.... normalnie są MORSAMI:mdleje: widziałam wczoraj jak w minus 400 stopni:roll: biegają po śniegu i taplają sie w wodzie :eek2: normalnie oglądając to dostałam grypy :cool1: fotek ciąg dalszy... Ala pewnie też coś wrzuci :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kto jest największym żebrakiem :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/ebad33384713848e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/e5562adde433d699.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/092a5471227b24a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/454cb56416b62362.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/427bf29ee6c46f3c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/7362c27a7316b0e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/073c803b5ed4e8ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/f19b15c01fd22326.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/a164fc410c87a7b0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]dwie dziurki w nosie.... skończyło sie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/dfc7805713b437db.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/4ad7d4817790dd44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/34cd72a3ceaf11be.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]znam to spojrzenie... :roll: przymiarka.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/925fd5925c99efad.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] HOP![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/5976b5a988e433f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/4c7da59d4a63aa60.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/91b471cef4895959.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/82092984190f42db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/e8122b432c89dd51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/96d4df91048e1904.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/c30a29099779d499.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/06c193e3ccf47278.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/264c4c88f4e48eb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/3e7858599244982f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/eb209a498c81acc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/152/6ff9e5c0772a1d3d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/3bc546c86e26ffad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/a1f5c70f501e5429.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/6efe8ead5de70777.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/30c54ca37dea9681.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/99adce59e37381d0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/fefa37d82fa38507.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/ef0e5473713c0f95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/132/fb11517f0a0b578d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/e47404f448de5fc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/edeae4b51846f82e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/effeeec39ae03e10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/0f4a4a5e8ac2538b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/811ea1bdc0049c8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/152/2ab181312196f4e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/be0ae63160cb72e6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczorajsze fotecki autorstwa AlicjiR :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/81876cd161c93a50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/f7131a88fa826e20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/657193e6c27ff931.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/baac7f9696ad2752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/153/8d9794fa658d70f4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [quote name='Alicja'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Doberek ....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-424.gif[/IMG] przyjszłam sprawdzić czy TY i blogasek jeszcze żyjecie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG] A wiecie czo ....ja wcz[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oraj na własny ócz widziałam jak Klocuś szalał z oponką :loveu:...jakby to było ratunkowe kółeczko dzieciece dmuchane a nie opona z grubej gumy :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] haha.... własnie wyobraziłam sobie jak jedziemy nad wode a dzieciak uczy sie pływać w kółku ratowniczym :evil_lol::evil_lol: obłędny wzrok klocunia i HEJA za kółeczkiem:roflt::roflt: dzieciak w 10 minut nauczyłby sie pływać, robić salta, serfować i co ino.... żyje.... ale czuje sie jak padlina :mdleje: nie widział ktoś mojej dyskietki do lekarza?? :roll: poszłabym do elDohtore :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='magdawi']Clockwork a nie można wystawiać psów do adopcji z namiarami na Ciebie ? Przykro , że sama się z tym zmagasz. Chociaż z daleka, ale Cię wspieram wirtualnie. Trzymaj się. [FONT=Arial] mogę... bez ich wiedzy... ale ... psy znikają z dnia na dzień.... "do adopcji poszły" :angryy: więc musiałabym co dzień aktualizować.... nie możliwe :shake: pozatym zupełnie nic nie wiem o charakterze... nikt nie wie.. psy nie są wogóle wyprowadzane zza krat ... wystawie fote psa i napisze pies lub suka, wiek nieznany, charakter nie znany?? dziś jeszcze jest w schronie...nie ma sensu:shake: psy chowają sie po kontach więc i sfotografowanie nie byłoby takie proste ... lipa jak cholera.... obieram inną taktyke.....nie wojną a szantarzem lub ugodą ;) trzymajcie kciuki jestem w stanie zapewnić psiakom stałą dostawę niezbędnych rzeczy, ale muszą zacząć chcieć współpracować.... pozwolić mi na działanie i udostępnić psiaki do wystawiania na dogo :roll: [/FONT]
×
×
  • Create New...