do Bydgoszczy nie jadę,narazie Mikulcowa ma zakaz biegania,skakania, ósemki na hopkach są bardzo dobre,jeśli Vic jest sztywny to porób z nim obroty,slalomy,cofanie,ukłony itp,a dodatkowo ciasne zakrętny na hopkach,ustawienia ciasno hopek po prostej itp.