Julia masz na myśli Bastera?
Natalia spróbuje wymienić Ci bordery które wiem,że mieszkają w Łodzi:
1 Wiking Ko-To-Ra(Wiking)
2 Watażka Ko-To-Ra(Watażka)
3 Wigo Ko-To-Ra(Wigo)
4 Tobacco Ko-To-Ra(Ready)
5 Shoreland's KEEP ON RUNNING(Raisa)
6 sunia z Porządnej Rodziny(Fanta)
7 Chardi z Porządnej Rodziny(Chardi)
8 sunia z Porządnej Rodziny miot C
9 Baster
10 Ozzy
11 NNL Keep On Dreaming(Temi)
12 Tweed Black Tempo(Joey)
Psy z Grupy Ratownictwa Specjalistycznego Łódź [URL]http://www.ratownicy.org/galeria.php[/URL]
1 Daisy Super Pracuś(Heca)
2 Lucky
3 O'The Riverdance Black Energizer(Fanta)
Pierwsze fotki z dzisiejszego spaceru:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6875/pict00071ys3.png[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9317/pict00091fk6.png[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8219/pict00081zm9.png[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2720/pict0010lb6.png[/IMG][/URL]
[quote name='palma']No ba !!!
Moje takie plany, ale czy będą spełnione to naprawdę nie wiem:
SZCZECIN, KOSZALIN, ZIELONA GÓRA, ŁÓDŹ, POZNAŃ, GORZÓW, SOPOT, SŁUPSK :eviltong: :lol: :eviltong:[/quote]
No Łódź to obowiązkowo:-D
Jeszcze jakoś je rozpoznaje,tak na żywo nie mam problemu,ale na filmikach czy zdjęciach zwłaszcza w ruchu czasami mam:-)
A gdzie psy?
[URL]http://www.zippyvideos.com/4055005136276386/de_luks/[/URL]
Prezentacja uczestników:
[URL]http://www.zippyvideos.com/8240454646276406/de_luks_prezentacja/[/URL]
[URL]http://www.zippyvideos.com/8432312376276436/prezentacja/[/URL]
Chodzenie przy nodze:
[URL]http://www.zippyvideos.com/9948666366276466/de_luks-noga/[/URL]
Slalom między nogami i bieg przy nodze:
[URL]http://www.zippyvideos.com/1703310346276476/slalom_i_bieg/[/URL]
Wendy skok przez nogi:
[URL]http://www.zippyvideos.com/9515898256276506/wendy_skok_przez_nogi/[/URL]
Sunday
[URL]http://www.zippyvideos.com/9491299976276266/sunday/[/URL]
Wendy
[URL]http://www.zippyvideos.com/3448499576276316/wendy/[/URL]
Viola
[URL]http://www.zippyvideos.com/4591807396276356/viola/[/URL]
Beata mam nadzieje,że nie pomyliłam Wendy i Violi:-)
[quote name='OlaAB']ale zdjęcie wstawili [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,60153,3732145.html?i=0[/URL][/quote]
zdjęcia naprawde wybitne,gratulacje dla fotografa:-D:-) Ale znalazłam tam Marysie z Uną i Pipi.