Aura ma mniej obfite futro,Unga ma ciemniejszą głowe,Aura jest rozszczekana,a Unga nie, i chyba Unga jest wyższa.
troche naszych foteczek
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4940/pict0021agt7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1345/pict0011ayt6.jpg[/IMG][/URL]
I tych porwanych z galerii Julii:-)
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8983/pic0539pp3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4607/pic0532tm6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8963/pic0529ft6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6548/pic0521vu5.jpg[/IMG]