No niestety,nie wiem czy wogóle pojedzie do Pruszkowa,a co do jej startu to naraznie watpie,bo ostatnio leczyła to 3 tygodnie. Może jak nie będzie kulała przy wstawaniu,skokach,bieganiu to pojedzie,a najwyżej wycofam ją po pierwszym przebiegu. Niby jak chodzi i równo biegnie to nie kuleje i ją nie boli,ale jak skacze czy szaleje to już tak.Zobaczymy za tydzień w piątek.