[quote name='Ania_i_Kropka']Nie martw się czas szybko zleci. Ja musiałam rozstać się z Fredem jak urodziłam Zuzię. Nie widziałam Go wtedy 2 miesiące, ale wiedziałam, że jest pod dobrą opieką. Shanon zostaje z wujkiem i ciociami, którzy się nim zajmą.[/QUOTE]
To prawda. Ja napewno bede przychodził do niego dwa, trzy razy w tygodniu ;) A może nawet i więcej. Dzisiaj też u niego byłem :) I ide w poniedziałek :)