Ja jak sie dowiedziałe to odrazy poszedłem po niego i cztery godziny siedzieliśmyt w budynku przy karolyferze. Nakarmiłem go i dałem piciu. Kto pokocha i przygarnie Billy'ego na ostatnie dni jego życia :placz: :placz: :placz:
Własnie wróciłem ze schroniska :( Dowiedziałem się dzisiaj, żę Billy ma nowotwór jądra i nie zostało mu zbyt wiele czasu :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Dziekuje wszystki za zaangażowanie. Lękuś był dzisiaj na krótkim spacerku :) Jak wszedłem do klatki on do mnie podbiegł i spojrzam na mnie troszke tak jakby nie ufnie i zaczoł machac swoim ogonkiem :)
[quote name='Ania_i_Kropka']Jak skończą Ci się plakaty to daj znać dodrukuje więcej. :lol: Teraz cały Olsztyn pozna naszego, małego Lękusia.[/QUOTE]
I oto chodzi :) Lękuś bedzie naszą Olsztyńską gwiazdą :evil_lol:
[quote name='Anda_olsztyn']Mam pytanie czy każda rasa jest oceniana o tej samej godzinie?[/QUOTE]
Nie. Kazda grupa rozpoczyna o 10, a potem rasami na kazdym ringu po kolei :)
[quote name='Rybka_39']Musi...jestem jego wirtualnym aniolem strozem...hopaj do gory Lekusiu:multi::multi:[/QUOTE]
Dziękuje za wszystko. Mam nadzieje, że Lękusiowi sie w końcu poszczęści :)
[quote name='carolinascotties']jutro podam linki od ogłoszeń...
[B][SIZE=4]tymczasem chciałam Wam coś pokazac[/SIZE][/B] - [B]mały OT-[/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=m2OC5Z1Fii8[/URL]
2 miesiące później [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GB14-uwYXfA&watch_response[/URL][/QUOTE]
Filmiki super :D