Wyżłuś dzisiaj cały dzień wylegiwał sie na słonku. Jak go wołałem to podniósł głowa i spojrzał na mnie tak jak chciałby mi powiedzieć "Ej, koleś. Niewidzisz, że ja tu jestem powarznie zajęty" :evil_lol: On jest super. Strasznie libi drapanie za uchem i lubi wchodzić na ludzi :evil_lol: