Jump to content
Dogomania

DarkAngels

Members
  • Posts

    2577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkAngels

  1. Przyda sie wszystko :) Z góry dziękuję :)
  2. Podnosze naszą wspaniałą suczkę :) Na spacerku jest przyjazna :)
  3. Hopamy na pierwszą stronkę ... On potrzebuje ciepła rodzinnego i miłości w swwoje ostatnie dni :( :placz:
  4. Hopkamy na pierwszą stronkę. A w poniedziałek na długi spacerek :)
  5. Hopamy na pierwszą stronkę i szukamy domku :)
  6. Hopkamy na pierwsząstronkę. Gajunia chce kochać i chce być kochaną :) :loveu:
  7. Darma na pierwszą stronkę po nowy domek :) Kto ją pokocha? Ona jest poprostu super :loveu:
  8. Nom. Niech Karusia przyzwyczai się do Gwary niemieckiej :evil_lol: Karusia - międzynarodowy psiak :) :evil_lol:
  9. [quote name='Ania_i_Kropka']Wiem. Lola już tak długo czekała i się doczekała. Dzięki temu mogłyśmy wpuścić Darmę na wybieg.[/QUOTE] Nom. Lola wkońcu znalazła swój domek. Teraz czas na reszte psiaków :) Wszystkie spiaki z Olsztyna hopajcie na pierwesza stronke szukać domku :)
  10. :) Fredzia chyba nie da sie zmeczyc :) Biegał i biegał i nic. Ciagle machał ogonkiem :) Tulił sie, a w dyżurce wskakiwał na kolana :) Hopamy do góry po domek :)
  11. :razz: Pewnie, że tak. Darma bardzo ją lubi, a i Darmy nie da sie nie lubic :) :loveu:
  12. Wyżłuś dzisiaj cały dzień wylegiwał sie na słonku. Jak go wołałem to podniósł głowa i spojrzał na mnie tak jak chciałby mi powiedzieć "Ej, koleś. Niewidzisz, że ja tu jestem powarznie zajęty" :evil_lol: On jest super. Strasznie libi drapanie za uchem i lubi wchodzić na ludzi :evil_lol:
  13. Z kolegami i koleżanką. Ta jasna suńka pojechała wczoraj do domku :)
  14. [quote name='Ania_i_Kropka']O widzę, że najukochańsza ciocia Goldiego znalazła jego wątek:cool3:. Kasia mam nadzieję, że już niedługo Golduś będzie szczęśliwy[/QUOTE] Golduś jest piękny wiec napewno znajdzie domek :) Trzeba trzymać kciuki :) :thumbs:
  15. Hopamy na pierwsza stronke :) Kto Ciebie biedaku pokocha na Twoje ostatnie dni :placz:
  16. Biegaj psinko na pierwsza stronke po nowy domek :)
  17. Byłem dzisiaj u Darmy na wybiegu. Jak już tam wlazłem ona odrazu położyła sie do góry brzuchem i zaczeła merdać ogonkiem. Ona jest super. Tylko to bieganie. Dzisiaj ani razu nie weszła do budy :( Ale krótki czas wylegiwała sie na słonku :)
  18. Fredzio był dzisiaj na bardzo długim spacerku po lesie. Biegał sobie chłopak :) Wolontariuszka strasznie sie zmeczyła, a on dalej chcial biegac :)
  19. Mamy taką nadzieje :) Hopamy po domek :)
  20. Hopamy na pierwszą stronkę i domku poszukujemy :)
  21. To prawda :) Gaja jest bardzo sympatyczna :) Gdy wychodzimy z nia na spacerek ona odrazu podskakuje i szczeka zebysmy z nia pobiegali. :) Bardzo lubi biegac.
×
×
  • Create New...