[quote name='Ania_i_Kropka']Jak wujek molestuje biednego Shanonka prawie codziennie to chłopak miał w końcu dość i się zbuntował:evil_lol:[/QUOTE]
Nom co prawda to prawdas. Jutro dam mu odpoczynek, bo nie zdaze wpasc do schroniska, ale w poniedzialek dalej ćwiczymy :multi:
[quote name='Ania_i_Kropka']Nie ma allegro. Ktoś może nam pomóc?[/QUOTE]
Kto założy naszej kochanej Raksuni allegro? Raksa - Hopaj na pierwszą stronkę po domek :)
[quote name='Dorothy']ludzie to swinie, jak Boga kocham, po kazdej takiej przeczytanej historii dostaje szału i mam ochote ruszyc na mord w miasto:angryy:
czy ona ma allegro?[/QUOTE]
Raksa nie ma jeszcze Allegro :)
[quote name='Dorothy']chyba po prostu wykrecila sie sianem, mozemy zapomniec o domku dla Bystrej :placz:
kudlaczko kochana...:shake:[/QUOTE]
Też tak mi się coś zdaje. Hmmm. Hop hop czoko gdzie jestes?
[quote name='KarolaBox']Jej, jakie wspaniałe wieści!!! Ja ostatnio nie mam na nic czasu, nawet żeby pozaglądać na fora, martwiłam się co tu u boksereczki słychać, a tu nowy domek!!! :) super!![/QUOTE]
:) Nawet nie zdążyłaś zrobić jej zdjątek :)
[quote name='Ania_i_Kropka']Przemek a w której klatce jest teraz Raksa? mieli ją wczoraj przestawić.[/QUOTE]
Raksa jest tam gdzie była. Siedzi z Szamanem w klatce 21 (numeru dokładnie niewiem) Ale wiem, że ją nie przenieśli. Hopaj na pierwszą stronkę :)