Rokuś był dzisiaj ze mna na krótkim spacerku no i oczywiście jak zawsze zostal wymiziany przeze mnie i Beate :evil_lol: On jest taki wesoły. Widać, że pragnie kontaktu z człowiekiem i że chce kochać i sam chce być kochany :) :loveu:
Byłem dzisiaj w schroniku :) Gdy wlazłem na wybieg do Darmusi, aby psiakom zmienić wode to ona nie chciała mnie wypuści :evil_lol: Położyła sie przy bramce i nie mogłem jej otworzyć. :) Musiałem ją podrapać żeby wstała i odeszła :)
[quote name='patch75']przemek, napisz tu cos wiecej, lub jesli nie chcesz pisac na watku, to napisz mi prywa, koniecznie[/QUOTE]
Hmmmmm. Ale co ja mam pisać. Hmmmm. O co chodzi? Hmmmm Ja nic nie wiem :evil_lol: ;)
Byłem dzisiaj w schronie ... Billy marnieje w oczach. Nie mial siły dzisiaj sie podniesć. Na karku zrobił mu się ropień. :-( Kto go pokocha? Nie zostało mu dużo czasu ... Czy ktoć mu podaruje miłośc i ciepło na te ostatnie dni? Jedyny plus tego wszystkie to to, ze Pani Weterynarz powiedziała, że pierwszy raz ma tak zdrowe uszka odkad jest w schronisku ...
[quote name='JoSi']Może być, szkoda że na tak krótko, tu jest tak wiele do zobaczenia. Już będzie Lidka to mam nadzieję organizacja się potoczy. Sunię przed wyjazdem trzeba wykąpać bo nie dojedziecie żywi.[/QUOTE]
Tylko to jeszcze nic nie jest pewnego :) :evil_lol: Wszystko sie zobaczy :) Ja też czasu zbytnio nie mam. :eviltong:
Hmmm. Chyba będe zmuszony wieczorem zadzwonić do Ewy bądź Agi i sie dowiedzieć czegoś wiecej o Galuni :evil_lol: No chyba, że jakos w tygodniu sie spotkam z Agą :)
[quote name='Ania_i_Kropka']Dziękuję!!![/QUOTE]
Nie ma za co :) Burrito hopamy na pierwszą stronkę :) Leonka i Karmiego też wymiziam od Was :eviltong: :evil_lol: