[quote name='patch75']i co? jak tam spacer?[/QUOTE]
Spacerku jako takiego nie było, bo dzisiaj czipowaliśmy psiaki. :) Yoguś też został zaczipowany. Rozmawiałem dzisiaj z Panią dyrektor. Dowiedziałem się, że Yogiwracał do naszego schroniska już 3 razy, a teraz biedny siedzi i czeka na odpowiedzialny domek :)