Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2965
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. Podrzucę z samego rana
  2. Dzień dobry, poproszę nr 1 w opcji KT
  3. Wiem, że sytuacja tej małej jest niepewna, ale skoro Heban jest już otoczony opieką, zmieniam swoją deklarację na 50 zł miesięcznie
  4. Jeżeli jednak przyjedzie, ode mnie dostanie 30 zł miesięcznie - od czasu do czasu będę też mogła wesprzeć ją bazarkiem
  5. A na kiedy ten tekst jest potrzebny? Bo jeśli nikt inny się tego nie podejmie, mogłabym napisać coś w nocy (w dzień niestety rzadko bywam na forum). W razie czego proszę o PW
  6. Zaglądam - niestety bez grosza przy duszy
  7. Rzeczy, które kupiłam na tym bazarku, zostały dostarczone, dziękuję
  8. A ja poproszę nr 11 za wywoławczą oraz resztę czasopism czyli numery: 10 a, 10 b, 10 d, 10 e, 10 f i 10 h
  9. Ja też nie śpię, więc zaglądam
  10. Jeśli to troszkę pomoże, mogę przelać dla Koficzka 20 zł Czy wpłata ma być na Twoje konto?
×
×
  • Create New...