Cze Kama:p
warkoczyk niczym samuraj ma śliczny:loveu:
a kogoz to wypatruje Cori?
[URL]http://img231.imageshack.us/img231/6371/24661944gl7.jpg[/URL]
trzymam kciuki za jutro:thumbs:
Cze:loveu:
avatarek kolorowy sliczniutki:p
wszem i wobec oznajmiam że więcej NIGDY fotek Adama-Marka na dogo:p
ani wzmianki o nim:roll: ;)
nie będe męczyć biednej Anusi:glaszcze: ;)
pozdrowienia ide pracować....:bye:
Cze:loveu:
jaka fajna działeczka wasza? dlaczego dopiero teraz ją focisz?:razz:
ojej jaka Capri smutna aż serce ściska:-(
nie było zigu nawet jeszcze bułe zjadłam:roll:
pracujemy od rana z Tz ciężko-roboty domowe:p
na galeryjki wpadne potem
miłego dnia kochani:loveu:
Anusia trzeba prawdzie spojrzeć w oczy na żywo tylko on jest
osiągalny dla mnie, Tobie pozostaje fotka :eviltong: :cool1: a ten "yhm" no
mogesz se też zamówić przez internet no problem:evil_lol: :eviltong:
mówisz masz:cool1: ale to już ostatnie przykro mi koffana ale to ci musi wystarczyć:eviltong: swieżutkie bo robione ok 20:00:p
[IMG]http://images25.fotosik.pl/72/5d9c9ff454391ba9med.jpg[/IMG]
dobra ja będe mykać buziole dobrej nocki
nie będe już zaśmiecać Markiem-Adamem twojej galerii
bo potem każesz mi posprzątać:P Papeluszu:D
[quote name='PositiveThought']Daria pamiętaj, że tu Marek Adam zagląda :megagrin:[/quote]
oj tam to juz czas przeszły[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] ( zaglądanie na dogo)[/COLOR][/SIZE]
jee Ty sie poświecasz dla jego wygody:lol:
a tu taki Masterek malutki tak się zwinął w kłębuszek:loveu:
[URL]http://images21.fotosik.pl/394/79be1857cf0c4bd9.jpg[/URL]
nie chlipaj tylko się baw[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8DF.gif[/IMG] taka forma zabawy tez spala zbędne kalorie:eviltong:
a dlaczego to winka niet?[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] ja ci dam Adama:razz: [/COLOR][/SIZE]
Cze Madzia:p
ja nie wiem chyba mnie tu rano nie było:roll:
Madzia to jak siedzisz przy tym biurku to jak Ty piszesz kiedy trzymiesz
w objęciach tego przystojniaka:loveu:
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScongratulations.gif[/IMG] Anusia wytrzymałaś z dogo równy roczek:p
więc z tej okazji [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwinesmiley.gif[/IMG]za następny rok aby Ci dobrze tu z nami było[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG]