[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]A ja wpadam powiedzieć dzień dobry :p.......
i kogo widze Dagusie naszą :eviltong:.
Kobito,ty jeszcze schudłaś. :-o
[/FONT][/COLOR]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5a46e7b45220726.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/b5a46e7b45220726.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]