[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Jaki Tuffi jest uroczy... :loveu: i jeszcze w lesie :loveu::loveu:
Ma padać śnieg... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[/FONT][/COLOR]
[IMG]http://i10.tinypic.com/2ihxlxy.jpg[/IMG]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Sorki, że ja się wyrażam na temat bannerków, ale ten mi się najbardziej podoba.[/FONT][/COLOR]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3812/tn4qf2.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Jaki ciekawy ten film...:evil_lol:
Dobrze, że Fidlaczek nasz lepiej sie czuje, :multi: :buzi: dla niego
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Widzicie, Kinga mnie okłamała, bo powiedziała, że niedługo się pojawi na DG. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
I co, ja Wam tu nadzieję robie, a Kamci nie ma. :shake:
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Z tymi kafelkami to przesadziłaś Madziu :roflt::roflt::roflt::roflt:
Przepraszam, że sie śmieje, ale nie mogę sie opanować.[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :roflt:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Kasiu, błagam, przyjmij ode mnie parę kilo. :modla:
No nie, że jestem aż tak gruba, ale tak sześć czy pięć kilo mogłabym schudnąć. :eviltong:
[/FONT][/COLOR]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/9d3cd2bba6bf7dc4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/27/288be77902caa387.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/288/891e24f0e24e1485.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:lol: Uwielbiam choinki tak inaczej ubrane.:loveu::loveu::loveu: Kiedyś nawet miałam tak ubraną choinkę. Te same bombki mam.
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ja też wpadłam powiedzieć Dzień dobry niedzielnie. :p
Tuffi :loveu::loveu::loveu: a cóż tu innego napisać :eviltong: :loveu:
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]A ja mówie dzień dobry :loveu:
Oskarek cudowny. :loveu::loveu::loveu:
A ja przy filmiku wytrzymałam do 5137, tak się śmiałam sama do siebie to znaczy do monitora. :eviltong: :evil_lol:
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ja tez oczywiście trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze Kasiu. :bigok:
Jeśli po głodówce będzie chciał jeść to podaj mu na ręce troche kurczaczka, a jeśli tak upornie je tabletki to spróbój mu wcisnąć do kurczaka, bo jak piesek mojej babci był chory to tak zrobiła i nawet nie wiedział, że połknął tabletkę. ;)
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Mizianko dla strong mana naszego KOFFANEGO :p
On jest taki sliczniasty, a ja nie mam takiego psiaka. Muszę czekać do marca. :placz:
[/FONT][/COLOR]