Jump to content
Dogomania

Lexiee

New members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lexiee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. mój problem polega na tym, że zakupiłam szczeniaka z hodowli zagranicznej i prawdopodobnie nie dojdzie do odbioru, ja nie chcę narażać psa na jakieś potencjalne kwarantanny czy śmierć na granicy ... z jednej strony powinnam się spodziewać, że będą znowu akcje z wirusem, a z drugiej gdzieś była ta nadzieja że wymarzony piesek będzie :( chodzę po różnych stronkach szukam informacji jak to tam na granicy wygląda, wiem że w pierwszej połowie jedna pani się wycofała z wysyłaniem psiaków zagranicę i wtedy wszystkie trafiły do opiekunów z własnej ojczyzny, no i teraz tak rozkminiam czy znów trzeba się pożegnać czy może jednak nie. Pozostaje mi tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji. Dziękuję bardzo za rozmowę :) bardzo mi miło, że odpisałaś i starasz się pomóc :)
  2. eh byłam na tej stronie, bardziej liczyłam na opowieści z własnych doświadczeń. Może któryś hodowca by się z wypowiedział? czy rezygnował z przewozu, czy może nie, jak przyszli właściciele reagują na zaistniałą sytuację. Jak to wszystko uspokajać i jak rozmawiać.
  3. hej, odświeżam temat, czy orientuje się ktoś jak wygląda/ będzie wyglądać teraz sytuacja na granicach? jak sprawa ze sprowadzeniem szczeniaka? Czy ktoś w pierwszej połowie 2020 r. odbierał szczeniaka poniżej 2ms życia? Czy przez obostrzenia jest ciężej z transportem zwierząt? a może jest to całkiem niemożliwe ? :(
×
×
  • Create New...