Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Nie mam tym razem dobrych wieści!:-( Perełka ma chorobę skóry, ala wyzdrowieje (jest w trakcie leczenia) Ta pani z Poznania ma hodowlę psów więc narazie Perełka musi pozostac w schronie. Za kilka dni jedzie do szczyżenia. Do konca przyszłego tygodnia ma się wszystko wyjaśnić. Schronisko wie o tej 2 chętnej pani z Warszawy. Więc jeszcze troche wytrzymajmy!:loveu: Babuszka czuje się dobrze, dużo przebywa na powietrzu (nie wim dlaczego nie chce siedzieć w części ogrzewanej?!:p Ale i tam śpi.:multi: buziaczki
  2. [quote name='Estera']ekhm.... kacha jak bedziesz chciala przyjechac to MY ja i Virginia po Ciebie przyjedziemy...prosze nie zapominac o mnie.... :mad:[/quote] No tak napisałam:cool3: Przepraszam Est zawsze o Tobie pamiętam!:loveu:
  3. Jak będziesz coś więcej wiedziała na temat przyjazdu, daj znać! Chętnie Cię zaprowadzę do schroniska:loveu: :cool3:
  4. [quote name='kacha_wawa']Też bym chciała się do Niej wybrać ;) A czy w weekendy schron jest czynny, jak tak to w jakich godzinach i pytanie do Was, czy w sobotę też tam będziecie???? Tak mi chodzi po głowie taka mała wycieczka krajoznawcza, w końcu Bydgoszcz to nie koniec świata, a chętnie bym się gdzieś wyrwała na kilka godzin... Tylko potrzebowałabym pomocy z transportem z dworca do schronu, tzn. czy ktoś mógłby ewentualnie po mnie wyjechać???? Sama bym się tam zagubiła, byłam w Bydgoszczy tylko przejazdem :oops:[/quote] O zapraszamy! schron w weekendy jest otwarty od 11-15:loveu: JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁA PRZYJECHAC MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ!:multi:
  5. Też chciałaby to wiedzieć!:loveu: W piątek do nie pojadę...choć na chwile
  6. perełka nadal jest w schronisku!:-( Mirella kazała czekać do piątku, ponieważ do tego dnia ta pani z Poznania miała się po Perłe zgłosić. Tak więc narazie czekamy, mastępny telefon w piatek:eviltong:
  7. No to super!:multi: Jeszcze tylko ustalić trzeba miejsce i godzine!?
  8. Nie mam kontaktu z Esterą, a ona podobno ma numer do mirelli! Sorki, musimy być cierpliwi! Dajcie mi czas do jutra! Będę na dogo wieczorem:loveu: i bedę już wszystko wiedzic, chyba że Estera sama zadzwoni
  9. mam zadzwonić, czy ty to zrobisz? Ja już jej troche w piatek mówiłam, wydaje mi sie że zrozumie.
  10. Kochani poczekajcie do jutra!:loveu: Będę dzwonić! Muszę jeszcz załatwić numer do znajomej-pracownika schronu (Mirella):multi:
  11. [quote name='virginia']PROPONUJĘ-----------> [SIZE=5][COLOR=red]9 GRUDZIEŃ (sobota)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co WY na to?[/COLOR][/SIZE] [/quote] miejsce i godzina do ustalenia!:loveu:
  12. Mam gorącą prosbę!? Co sądzicie o bydgoskim schronisku??:razz:
  13. PROPONUJĘ-----------> [SIZE=5][COLOR=red]9 GRUDZIEŃ (sobota)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co WY na to?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
  14. z tego co wiem to ta pani miała przyjechać w ciagu tego tygodnia! We wtorek zadzwonie ok? :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
  15. wszystkiego najnajnaj..................:loveu: Trzymamy kciuki za Perełkę, jak tylko będę cos wiedzieć to dam znac!:multi: (nie predziej jak w piatek):oops:
  16. ładnie chodzi na smyczy, dość szybko i zdecydowanie:cool3: Lubi ludzi, nie gryzie, daje sie głaskać, troche obojetna(słabo słyszy)
  17. Mam dobre wieści! [B]Perełkę ma przyjechać pani z Poznania[/B](chyba), :multi: Jest nią zainteresowana, prawdopodobnie wypatrzyła ją na allegro! Perła jest w bardzo dobrym nastroju, była dzisiaj ze mna na spacerku. Jak będę wiedziała coś wiecej to szybko napiszę:p
  18. Perełka czka na kochający dom! Pomóżcie....nie wiadomo ile jeszcze jej zostało:-(
  19. nic nowego nie wim, ale w piątek do NIE zagladne:multi: :loveu:
  20. Dzię ---ku---je---my! bardzo sie ciesze! Zadbam o to aby te pieniadze zostały należycie wydane:cool3: Porozmawiem z p. dyrektor.
  21. Od czasy, kiedy jestem wolontariuszka, zmieniło sie moje życie. Kazdą wolna chwilę poświęcam tym bidulom. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy jest magiczne. Przyciąga tylu młodych ludzi. Wspaniali pracownicy, dobre warunki pracy. Wolontariusze sa szanowani, zawsze pomocna jest p. Dyrektor Izabella Szolginia, zawsze jakieś miłe słowo. Do naszych obowiazków należy sprzątanie boksów (psy do roku), spacerki z psami, sprzatanie kotom, czesanie, mycie. Zamiatanie, robienie ulotek, mycie misek i innych takich gadżetów. Uwielbiam to schroniska- te zwierzęta! Mam 16 lat i to moja pasja! wolo biora udział w imprezach organizowanych przez schron. Zbiórka kasy, pokazy itp.:loveu:
  22. [quote name='Estera']hmm... ja poznałam po kaloszach i bluzie... nie łapce :cool3::cool3::cool3:[/quote] Nie pytałam po czym ja poznałaś, tylko potwierdzam, że to Iga.:roll:
  23. Przecież tak robiłyśmy, nawet z takim ala kagańcem! Ona jest przestraszona i gryzie! Łapki, placki są git.:cool3:
×
×
  • Create New...