Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Też bardzo mam się podobało (mi i Adzie):cool3: :multi: Czekamy na zdjecia! Pozdrawiam, do zobaczenia:eviltong:
  2. No nie jestem przekonana, czy taka aż miła i jescze do tego skromna:cool3: Jak odpowiedzenie na moje pytanie było dla ciebie zbyt meczące to ok! Chodziło mi czy spanielki przyjda jak nie wiesz to mogłaś normalnie napisac. Do zobaczenia za 1.5 h:eviltong:
  3. [B][SIZE=4]to do 12:00!!!!!!!!!:multi: [/SIZE][/B]
  4. Za miła to ty nie jesteś! [B]Nie wiem, mówiłaś że jeszcze ze spanielkami przyjdą[/B]:cool3: :razz: liczyć to ja umiem! Dzięki do jutra:p
  5. [B]Będzie![/B] Ilu tak ok nas bedzie Est????
  6. heja...! Super!!!!!!!!!!!!!! Ale będzie fajnie! Ja mam śliczną owczarko-akitę:cool3: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. [B][I]To super![/I][/B] [B][I]Do zobaczenia!!:loveu: [/I][/B]
  8. [CENTER][SIZE=6][COLOR=red][SIZE=7]Perełka ma [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=red][B]:loveu: DOM:loveu: :drink1:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=black]Koniec....:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Dziękuję WAM!!!!!!!!!!:iloveyou: :BIG:[/SIZE][/B] :laola: :tree1:---> Świeta w nowym domu........cudownie! [/LEFT]
  9. [SIZE=4][B]Spotaknie w tą SOBOTĘ aktualne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :multi: :multi: :loveu: :loveu: [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]ZAPRASZAMY[/SIZE][/B]
  10. Zaraz do Pani Ewy zadzwonie i sie dowiem co z Peri:cool3: :loveu:
  11. To bardziej zasługa p. Ewy Kocieli!:loveu: Dzisiaj się wszystkiego dowiemy!:multi:
  12. wierzę w TO bardzo mocno!:loveu: Musi się udać!
  13. Babuszka jedzie na 95% (takie mam wieści ze schroniska) Kochani........pamietajcie jutro mocno o NIEJ!
  14. Zima idzie.......a Pituś nadal bez kochajacego domku:-(
  15. jak innym pasuje...to ja sie zgadzam:cool3:
  16. [SIZE=5][COLOR=red]Wspaniałe wieści z ostatniej chwili!:loveu:[/COLOR][/SIZE] Perełka jutro jedzie do domu! :iloveyou: Do pana z Koronowa!:multi: (koło Bydgoszczy) Ten pan ma już starsze pieski, więc ma doświadczenie jak z nimi postępować! [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][B]Trzymajcie kciuki!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/B][/SIZE]
  17. :mad: :mad: :mad: Estera! No trudno! Nie wiem co o zmianie terminu muyśla Inni?/?:cool3: ok ja jestem za zmianą, tylko juz konkretnie
  18. nie! Nie zgadzam się:-( ! Estera nie rób man tego! a co z Sonią.........................?
  19. Oczywiscie wpadnij sama!(szkoda ze bez psinki, ale siła wyższa);) Lorien i ja na 100% będziemy!:multi: :multi: :multi: Do zobaczenia dziewczęta!!!!!!!
  20. ok pasuje:loveu: a dokładne miejsce???:multi:
  21. [SIZE=5][COLOR=red]9 grudzień-Myślęcinek:multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]godzina........?[/COLOR][/SIZE]
  22. :multi: :loveu: :multi: :loveu: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
  23. Oczywiście, ze dobrze zrobiłas proponując tej pani tamtego pieska, nie wiedziałam. Z tą pania z Poznania nie wszystko stracone!:loveu:
  24. [quote name='Milady']może jej się dobrze nie kojarzy zamknięte pomieszczenie i pragnie przebywać na świezym powietrzu. [SIZE=3][B]Druga Pani ma przygarnąć inną psinkę.[/quote][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Nie rozumiem?[/SIZE][/B] [SIZE=3][/SIZE]
×
×
  • Create New...