-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Trzymam kciuki:-( Były jakieś problemy podczas adopcji?? -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Jutro będę u suni, dowiem się jaki dokładniej jest jej stan zdrowia. BRAWO DZIEWCZYNY---> KOCZO pewnie jest szczęśliwy widząc co robisz Martik_b:-( -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Martik_b nie ma obecnie dostępu do komputera. Dzwońcie na komórkę!! PILNE!:multi::multi::multi: -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Anjja']znalazłam namiary na hotel dla psów 28 km od Bydgoszczy. Tylko może być problem, bo [B]Warunkiem przyjęcia do hotelu są aktualne świadectwa szczepień przeciw wściekliźnie i innym chorobom zakaźnym. [/B] [URL]http://www.psiafarma.iq.pl/o_nas.php[/URL][/quote] Jutro się dowiem, czy Abi została już zaszczepiona. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Gdybym nie dowiedziała się o tym wątku, sunia jutro by już nie żyła:-( Mamy jeszcze troche czasu, więc sprawdzcie jak możecie ten DT w Koninie. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] ja bym ją zabrala jeśli jest taka możliwosć...[/quote] [QUOTE]można zadzwonić do Angel i ją spytać czy zostawiamy ją w schronie czy zabieramy.[/QUOTE] Co to za pytanie?! Jeśli macie taką mozliwość- zabierajcie ją! Wiem co sie dzieje w schroniskach--KOCZO jest tego przykładem, ale nie pozwolę, aby Abi spotkał ten sam los. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Na dzień dzisiajszy nie mamy lepszego rozwiazania! Jak widzę nie ma konkretnej propozycji DT, to znaczy jutro zostałaby uśpiona:-(. Oczywiście, jesli macie DT do zabierajcie ja ze schroniska jak najszybciej! Pewna na 100% być nie mogę. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Udało się!! P. Dyrektor zgodziła się, aby sunia została w schronie do czasu znaleziena jej DT. Abi jest zakaźnie chora-ropa na oku, dostaje zastrzyki. Jest w osobnym boksie. Jutro postaram sie zrobić jej kilka fotek. Nadal szukamu domu dla suni!!!!:placz: -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Jeśli sunia nie została już uśpiona...:-( Boże oby NIE! To postaram sie wybłagać jeszcze tydzień. Mam nadzieję, ze sie uda i nie jest już za późno!!:placz: -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Napisałam e-mail do p. dyrektor Myślę, że do wieczora otrzymam odpowiedź. Tylko tyle mogę zrobić...:-( Trzymajcie kciuki... -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Jeszcze ważna jest informacja, z kim ustalałyście datę eutanazji- z panem wet. czy panią... -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Jeśli będzie taka potrzeba mogę zadzwonic do p. dyrektor schroniska, poprosić aby dali Wam jeszcze kilka dni na znalezienie jej domku.... (w ostateczności)Z KOCZO się nie udało:-(, teraz zrobię wszystko aby pomóc ABI! -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Proszę o szybką odpowiedź, jeśli nie jedzie trzeba przedłużyć jej pobyt w schronie! Nie może zostać uśpiona! Proszę o dop. WAŻNE! -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
& Gloria & replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Czy sunia na 100% jedzie dzisiaj do Lublina? -
[QUOTE][SIZE=1](film pojawił się także na dvd ale chyba w USA i jest w sieci więc jest możliwość obejrzenia dla tych co hbo nie mają)[/SIZE][/QUOTE] Dlatego myślałam, że jest....
-
Proszę, jeśli ktoś znalazł ten film w necie, podajcie stronę!!:-(
-
125274 Total Signatures
-
KUNDELKI---- wszystkiego NALEPSZEGO!! gałaski dla kazdego!!:loveu:
-
[quote name='martik b']Nie rozumiem czy jakimś swoim stwierdzeniem skrzywdziłam któregoś z tych biedaków schroniskowych, bo jeśli tak to na pewno nie chciałam żeby tak wyszło... I ogólnie offuje, każdy tutaj na dogomani wie chyba jak wygląda sprawa polskich schronisk więc nie będę więcej pisać już na ten temat, bo to wątek Koczusia a nie wątek schroniskowy............. Mam tylko jeszcze jedno pytanie...Virginia jeśli Koczo był agresywny i było to mocno widoczne...więc zauważył to na pewno, któryś z pracowników, nie sądzę żeby wet, bo wet chyba nie chodzi i nie zatrzymuje się przy każdym boksie i nie obserwuje psów ani nie analizuje ich zachowań, tylko głównie widzą to osoby, które karmią psy, sprzątaj boksy itp a Wy pisałyście, że macie takie świetne kontakty z pracownikami schroniskowymi i Koczo będzie miał dobrze.. to czy któryś z tych pracowników nie mógł dać Ci znać, że niestety pies jest zaagresywny i zostanie poddany eutanazji...nawet dać znać tak po cichu..bo oficjalnie to przyczyna uśpienia była inna...przecież byśmy wsiadły i po psa pojechały:-( Nikt z pracowników nie wiedział, że KOCZO ma ,,miłośników". aa nie mam już siły, aby cokolwiek tu pisać.... a co do tego--,,jestem pewna, że każdy dyrektor schroniska zna u siebie statystyki eutanazji...Pani Szolginia też je zna... " TO JEST OCZYWISTE...
-
No o tym co się dzieje z naszym schronisku wiem bardzo dobrze!! EUTANAZJA jest zdecydowanie za częsta--raport ,,HYCEL". Ale w schronisku jest ponad 250 psów! Tym, które tam zostają należy się pomoc. Nie jest tak, że usypiane są psy stare lub te które długo są w schronisku... KOCZO...MARTIK B-chyba nie czytasz wszystkich postów:razz: juz wiele razy wyjaśniałam co mogło być przyczyną uśpienia KOCZO. aaaaaa...szkoda słów.... nie wiemy jak było...ale pewne jest jedno WETERYNARZ mocno przegina:-( W żaden sposób nie usprawiedliwiam tego co WYCZYNIA wet, tylko nie pozwolę na to, aby takimi wypowiedziami krzywdzono te biedaki, które skazane są na pobyt w schronie.
-
Fifa-terierek walijski w schronisku! ma dom!
& Gloria & replied to Marta697's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi:[SIZE=4][COLOR=red] Fifa... :loveu:[/COLOR][/SIZE] KOCZO... nie wiem jak to możliwe...:shake::-( -
Makabra w schronisku w Iłży: właściciele wytapiali tłuszcz z psów
& Gloria & replied to Jenny19's topic in Schroniska
FAKT!!:-(:-(:-( -
Zawiodłam się na bydgoskim schronisku...:-( Tak w ramach sprostowania-- za wszystkie eutanazje odpowiada wet, nie dyrekcja schroniska. P. Dyrektor była bardzo zaskoczona, jak przedstawiłam jej całą sytuacje z Koczo:placz: Wiem, że życia juz KOCZUSIOWI nie zwrócimy...... Ja jednak uważam, że główną przyczyną uśpienia KOCZO była jego agresja w stosunku do innych psów, a nie zachcianka weta... wierzę w to..:-( Film... http://martikb.wrzuta.pl/film/dhQOS2akYd/