Napisałam ogłoszenie na krakowskich zwierzakach z kontaktem do siebie.
Napisałam również do Pani Magdy do "Kundla", może uda się pokazać jej zdjęcie w programie. Jutro zrobię jej plakat. Jeżeli ktoś może, to proszę o pilne wstawienie Koli na allegro i we wszystkich możliwych miejscach.
Dzisiaj nie będe uchwytna na dogo. Podaję swój kontakt, gdyby ktoś potrzebował : Irena 500-18-19-20