-
Posts
8448 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koperek
-
A co Wrocław się tak opuścił??? Nikt na spacerki nie chodzi, czy co??:eviltong:
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Koperek replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Cały czas czekamy...!;) -
Pani Maxia napisała w sms'ie tak: "[I]Leży sobie Max na kolanach swojej pani i myśli, że jest najszczęśliwszym psem na świecie :-), a jego pani, że ma najwspanialszego przyjaciela na ziemi :-). Czasem przez płot obszczeka natrętów, czasem w lesie na spacerze pogna za jakimś zwierzakiem i wykąpie się w jeziorze. Pozdrawiamy świątecznie z Warszawy[/I]." [U]I co dziewczyny?? Warto było, nie??[/U]:loveu: P.S. Dzięki Szmaja za założenie wątku- bez tego, to hmmm...
-
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Fotki wstawię jutro, bo dzisiaj już odpadam w zaświaty... [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ee0f7c4f0e47439.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ebdb7f7730543ab.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8968c32faaa33fe2.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4eb4f61225e19e9.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca6067317dee568b.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e7852c5bd31c73c.html[/URL] A kaganiec to typowa "profilaktyka wzrokowa" ;) - ludzie się boją WSZYSTKICH pręgusów i prawie wszystkie pręgusy są posądzane o konktakty genetyczne u przodków psów bojowych:eek3: - jedyny wyjątek stanowią chyba boksery pręgowane...:roll: SUPER dziewuszka- chciałaby się tylko przytulać, przytulać, przytulać i... ...przytulać! A oto przykład niekonfilktowości Gamy :-) [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36a2a7969e39d209.html[/URL] P.S. [U]Przepraszam[/U] [B]Negri[/B] za opóźnienie w fotkach!- pożyczyłam aparat i tak na tym wyszłam... -
Dzisiejsze zdjęcia[B] PSOTK[/B]I ze spacerku z koleżankami:lol: : [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e3ee2cbd200a4a9.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce0f60c6ccb09392.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9f676d6d76a7764.html[/URL] Maleńka dziewczyneczka, która podnosi łapkę podczas załatwiania:loveu: Troszkę indywidualistka, większych psów się obawia, ale nie ucieka i w sumie dogaduje się, póki nie chce narzucić "swojego rytmu":eviltong: - wtedy zaczyna ustawiać duuużo większe od siebie psiaki:-o -[B] PLUS WIELKI[/B] jest w tym, że to tylko [U]'ustawianie na niby'[/U]- tak, żeby sobie troszkę powarczeć i już!:loveu:
-
[U]Otóż to![/U] A niżej przedstawiam SŁODZIAKA:loveu: szorstkowłosego [SIZE=3]Maję[/SIZE] w plenerze:p: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a36b50080c1bf523.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb42982134c9ffb8.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92fe6247ce756d9e.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ecb253451d39e9e.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c17891dccf56200.html[/URL] Jest to dziewczyneczka, która boi się psów- w sposób opanowany (możliwe, że nie miała dobrych układów z nimi)- i na wszelki wypadek (tzw. "profilaktycznie") odburknie się, jeśli pies za blisko podejdzie lub ją szturchnie. A tak naprawdę to jak piły wodę z ręki to[B] MAJECZKA[/B] nie chciała się przeciskać do "wodopoju" tylko spokojnie odeszła na boczek i przyglądała się innym suczkom. Poczekala, aż reszta "watachy" odejdzie i będzie mogła w spokoju wypić- także [U]dominacja[/U], czy[U] agresja[/U] ze strony [B]Maji [/B][U]ZUPEŁNIE ODPADA[/U]! [I]Uważam, że spokojnie dogada się z łagodnym i nienatarczywym psem- jeśli zaistnieje możliwość adopcji do takowego[/I];) [I]Troszkę nieśmiało patrzy w oczy i pyta, czy była w stanie zasłużyć na Twoją życzliwość- odda całą siebie nowemu Pańciowi/ Pańci![/I]
-
Młoda Dżina ma wspaniały dom..... :):):):):):):)):):):)):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Niestety dopiero przed godzinką trafiłam ostatkami sił do domu:-( , a że musiałam cosik przekąsik na obiad, zdjęcia wstawiam dopiero teraz: [SIZE=3]:loveu: :loveu: PRZEKOCHANA SUCZYNKA:loveu: :loveu: [/SIZE] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59bb3a9b60314bfb.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e99e90c276929da1.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad865424e65b371c.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a9bc6bc54b49ed4.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9678d03fed5561e9.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0dd353c6e9d1a049.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdfa4de7b8a5cfcc.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35d328d061b89d22.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/560db2791f102b92.html[/URL] Tyle ile miałam, tyle wstawiłam!:megagrin: -
Dlugowlosy ON Mars.. czy straci ucho??? prosimy o pomoc!!!
Koperek replied to GreenEvil's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o wstawienie linka do zdjęć! (...bo jak zwykle nic nie widzę:-( ) -
SUCHAREK- już odżywiony pojechał do nowego domku!
Koperek replied to sahara's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]PIĘKNIŚ SUCHAREK[/SIZE][/B] do odkarmienia:cool3: nadal czeka! [U]Śliczny, młodziutki, nieagresywny, do wypieszczenia i zadbania!!![/U] Kto się przymierza do pokochania??;) -
[B]Świnka[/B] prosi o chwilkę zainteresowania...:-( [U]Już tak długo czeka, a tylko dlatego, że wygląda "groźnie" co nie jest w ogóle adekwatne do jego charakteru, osobowości i zachowania!!![/U] [SIZE=3]MŁODY, PIĘKNY, NIEAGRESYWNY PSIAK CZEKA NA DOBRY DOM [/SIZE][SIZE=2]...[/SIZE][SIZE=1]już tak dłuuuugoooo...:placz: ...pomóż mu...[/SIZE]
-
Bernardynka ma dom, rottek z piwnicy Igor też ma doml
Koperek replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
I to JAKI domek!!!:lol: -
Młoda Dżina ma wspaniały dom..... :):):):):):):)):):):)):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Tak,[B] Dżinka[/B] siedzi w boksie z boksią:cool3: (już od dłuższego czasu). A zdjęcie całej sylwetki zrobi się w czwartek (tzn. jutro:eviltong: ), jak pójdziemy na spacerek (tzn. mam nadzieję, że pójdziemy...:p ). -
No i dziś także z budy nie wyszedł...:-( Normalnie, jako odwiedzający nie wiedziałabym, że taki pies w ogóle istnieje! Coś z tym trzeba zrobić, bo nie wiem, jak to długo potrwa....:-(
-
Marzysz o owczarku szkockim lub basecie?? już w domu :):):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
A oto dzisiejsze fotki "myszki małej":razz: [B]ŚLICZNA PANIENKA Z NIEJ, NAPRAWDĘ ŚLICZNA!!!:loveu: [/B]Nieszczekliwa, ładnie zachowuje się w boksie, nie zaczepia innych psiaków, futerko ma zadbane (jest czyściutka), nie powiem, że proporcjonalna:evil_lol:, ale przecież bassety tyż nie są proporcjonalne, nie?? :diabloti: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bbc3a19671b9b5c.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0cd49eff6d32559.html[/URL] -
Młoda Dżina ma wspaniały dom..... :):):):):):):)):):):)):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze zdjątka MISIACZKOWEJ DŻINKI (już na mnie nie szczeka:loveu: :loveu: ani, ani!!!:loveu: ): [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30505960c4c1633.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d14195889d955961.html[/URL] Nie ma mocnych, żebym na spacerek nie poszła!!!!!!!!!! :-) -
A dzisiaj Świnka wyszedł do mnie tylko na chwilkę "na pomizianko" małe i zaraz wrócił do budy...:shake: On się tak bardzo źle czuje po tej "próbie adopcyjnej", że po prostu [U]masakra![/U] Cały dzień tylko w budzie siedzi, wychodzi jedynie na jedzenie, bądź na czas załatwiania potrzeb fizjologicznych i tyle...[B] Strasznie przygnębione psisko! [/B]Wygląda pięknie (jak na psa schroniskowego), bo ma krótką sierściuchę i jest odkarmiony;) , świetnie dogaduje się z kolegami z boksu i jest naprawdę lubiany przez pracowników schronu. Mam dwie fotki, które wyszły bardzo źle, bo na czas miziania miałam dwie ręce zajęte, a jak złapałam się za aparat to zrezygnował z pozowania i poszedł do budy:roll: NIESAMOWICIE PRZYGNĘBIONY PSIAK!!!:-( [B]Normalnie ryczeć się chce![/B]:placz: :placz: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bc012683df76779.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cae120e8b975546.html[/URL]
-
Wpadłam dzisiaj na chwilkę do schronu.[B] Iskierka[/B] nadal siedzi w szczeniakari. Tylko nie wiem, jak długo jeszcze...:-( D**a ze mnie, bo zapomniałam jej fotkę strzelić:lmaa: , ale przynajmniej zostala wymiziana za wszystkie czasy;) - SUPER DZIEWCZYNKA, NAPRAWDĘ! Taka nieduża, cała czarniutka, cuuuudnie patrzyła, jak mnie poznała:loveu: [B][U][SIZE=3]"Węgielkowa panna" czeka na ciepłe serce![/SIZE][/U][/B]
-
1,5 roczny, grzeczny i całuśny bokser już w nowym domku :):):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Uffff.....:loveu: Jak dla mnie może być:eviltong: :lol: -
1,5 roczny, grzeczny i całuśny bokser już w nowym domku :):):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
To czekamy! Mówiąc szczerze- NIECIERPLIWIE!!!:lol: -
Młoda Dżina ma wspaniały dom..... :):):):):):):)):):):)):)
Koperek replied to Negri's topic in Już w nowym domu
A dlaczego akurat w czwartek:-? ?? ...może też się załapię na Dżin'kowe buziaki...:cool3: :cool3: -
Czyli są postępy:lol: Brawo[B] MagYa^^[/B] za determinację!:lol: Powiem szczerze, że mam już taką jedną "wariatkę" w domu:roll: i drugiej takiej samej mieć bym nie chciała:eviltong: , ale to jest świetna sprawa dla kogoś kto chce mieć psa tylko dla siebie. Taki pies przyzwyczaja się maksymalnie do jednej, pierwszej osoby, która miała z nim dobry kontakt fizyczny i następuje 'super-więź'!- choć to troszkę trwa...:p A [B]mosii[/B] chciala 13 zł, ale tylko wtedy, kiedy będzie żarcie dostarczane, lub kupione od razu!