[quote name='agusiazet']I co wykluło się coś dla Adelki, bo przypominam, że jeden Allegrowicz kupił psa na aukcji czyli teoretycznie Adelkę! Aukcja się zakończyła - powinien się skontaktować, choć wątpię, bo tyle maili mu wysłałam i zero odzewu![/quote]
Agusiu nie zapominaj, że dzięki Twojemu allegro Sali znalazła wspaniałych ludzi. :loveu:
W sprawie Adelki nikt nie zadzownił:shake: