[quote name='agusiazet']O kurczę, Asiu, jak to się stało? Jakiś wypadek? Trzymamy kciuki za Waszego synka - będzie dobrze!!![/quote]
Na całe szczęście to nic groźnego, oczywiście winny jest rowerek :diabloti:
[quote name='Isadora7']Erazm 19:06:01
zobaczymy moze byc ze zejdzie mu to ciśnienie, a jak będą z nim problemy to zabieg, Garncarz dał kontakt i opis dla lekarza w Gdańsku
Erazm 19:12:28
Dorcia napisz na wątku bo Romki umrą z ciekawosci ja muszę troche się ogarnąć[/quote]
:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
Uwielbiem takie szczeniory, mogę godzinami siedzieć i przyglądać się jak rozrabiają. Już to nie raz pisałam, ale jestem pełna podziwu dla Bianki. :loveu:
[quote name='agusiazet']Ja mogę zaoferować Allegro, tylko poproszę o ładny tekst i zdjęcia:)[/quote]
Jutro zrobię jej jakieś ładniejsze zdjęcia.
Isadora może napiszesz coś wzruszającego :cool3:
A ja jestem bardzo ciekawa , co powie jutro Garncarz.
I czy zabieg będzie konieczny? Erazm, czy Ci ludzie z Redy mają mają u siebie dobrego weta? Krecik chyba już zawsze będzie potrzebował solidnej i specjalistycznej opieki weterynaryjnej.
[quote name='Isadora7']Może już czas, wiesz że to nieraz długo trwa. A tak można by zacząć i licznik już by bił.[/quote]
Masz rację :roll:
Mam więc pytanie, kto może zrobić jakieś ogłoszenia dla Luki? :cool3:
[quote name='Murka']W poniedziałek będziemy badać koopę Klary :cool3:
Jak skończy leki na grzybka to ją solidnie odrobaczymy :roll:
Na razie będziemy jej podawać witaminę B12.[/quote]
Macie już wyniki? :roll: