czesc szpilka:multi:
to bedziesz miec wtyki w rodzinie:grins:
ja mialam dziadka milicjanta jeszcze wtedy..i konfiskowany bimber pędzil w łazience:evil_lol:
[quote name='Kinguska'][URL]http://images31.fotosik.pl/373/7ed274bea59f8889.jpg[/URL]
To Twój dom? :razz:
A moja Kurka jak zwykle śliczna :cool3:[/quote]
moja ona:diabloti: ale czasem ją pozyczam znajomym zeby ja wytulili to ja bede miec troche spokoju haha
a to moj rodzinny dom, nie moj osobisty:eviltong:
czesc:multi:
no cicho bo ja udaje ze studiuje i duzo czasu mi to zajmuje hihia
w piatek ide na rozmowe do empiku moze jak mi godziny beda pasowac to popracuje i na kolejnego psa zarobie hehe
mam mala suprise:evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/16/3a625e9d6b6ecf9e.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/5c3382184604e030.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/b088c2c2e62fef4e.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/281/600a80ce309d92b5.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='SZPiLKA23']Na leczenie to mojego TZta ktory uparł sie ze nie moge robic nocy papugom bo dostana klaustrofobii i kratki beda im sie do oczu zbliżały..[/quote]
buhhha twoj tz jest boooski:grin:
[quote name='Kinguska']Ta :diabloti:
Masz talent do obcinania, ja bym tak równo nie ścięła :lol:[/quote]
talentu nie mam, pierwszy raz ją fryzjerka ciachnelła:evil_lol: ja tyko tne to co odrasta tak raz na miesiac:eviltong:;)
[quote name='Kinguska'][URL]http://images43.fotosik.pl/16/57f94fae59573928.jpg[/URL]
Jejciu ona jest prześliczna :loveu:
I widze że tez obicęta? :cool1:
My idziemy w piatek i nie wiem kompletnie jak małego ściąć?[/quote]
ja ja sama scinam:cool1: