[quote name='groszek83']Obronne:eviltong: Jak ktoś wejdzie nie proszony na podwórko to po nogach sie póżniej smaruje:diabloti: Jakiś czas temu wszedł nam bernardyn,zrobił dziure z sąsiedniej posesji,zaczął sie oczywiście pisk i wrzask,jak wybiegłam to Miś już znikał w jego paszczy:roll: a Ziuta gdzieś tam koło ogona mu latała.I co sie okazało,ano że pogryzła go w najbardziej nieodpowiednie miejsce jakie mogła siegnąć:evil_lol:[/quote]
jaka wytresowana:diabloti: