Dea :mad:
Dlaczego mi tu nie mówisz że jamnicza w schronisku i to taka młodziutka :placz:
Ona już po kwarantannie ? Przecież ona w tym schronisku przemarznie :shake:
Chyba będę musiała poważną rozmowę z mamą przeprowadzić :mad:
Tygrysek też potrzebuje domku na cito... przecież on jest chudziutki a w schronie chyba nie przebywa zbyt długo
[IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/448/1225750680_tn_P1100297.JPG[/IMG]
A amstafa co ma iść do uśpienia podrzuciłam doddy
[quote name='Dea']
Poza tym w środę 12 listopada o 9.30 rano w Cieszynie robimy spotkanie osób pomagającym bezdomnym i potrzebującym zwierzakom z naszego terenu. Przewiduję podział na 2 grupy - od kotów i psów. Jeśli ktoś ma ochotę proszę o pw:p[/quote]
Ale beznadziejna data i godzina :mad:
W piątek mogę od 13, w sobotę praktycznie o każdej porze w niedzielę tak samo jak w sobotę :razz:
Ale w piątek od 13 to tylko za cmentarzem w innym miejscu później
Ukradłam zdjęcie Etny autorstwa apcikowej z galerii Marley'a :diabloti: :loveu: :evil_lol:
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7181/etnaqi1.jpg[/IMG]
i drugie autorstwa Kini :razz:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/25/3575e51b17040b77.jpg[/IMG]
Mnie się tam ten pierwszy zwinięty w kłębuszek strasznie podobna :loveu::loveu::loveu: w ogóle wszystkie śliczne, nie powinny siedzieć w schronie :shake:
[quote name='Dea']
A problemy rosną niestety:shake: na dzisiaj mam 6 nowych zgłoszonych interwencji, tym razem 80% to małe bezdomne koty...[/quote]
Te koty to jakaś plaga, tylko u mnie na osiedlu ze trzy bezdomniaki chodzą :shake::-(