Laski to decyzja... robicie coś czy nie? Potrzebujecie pomocy czy nie? Bo tu siedzi kilka osób i czeka na wiadomość jak może pomóc!
a uwierz, nie siedzę 24h przed kompem bo mam jeszcze szkołę języki schronisko adopcje chłopaka i własne życie, zwierzęta, hobby.... ale jakoś da się wygospodarować 5 min by napisać co i jak....