[quote name='ankako']A wiadomość o psiaku pochodzi ze strony Kingi Walasek, tam go zobaczyłam po raz pierwszy i popłakałam sobie jak nikt nie widział. Tak naprawdę chciałam suczkę, młodszą, ale widać byliśmy sobie pisani. Moim kotom należą się wielkie brawa, z nieśmiałością podchodzą sprawdzając jak psiak sobie po narkozie odpoczywa i pewnie będą przyjaciółmi. :lol:[/quote]
Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, że ktoś w ogóle odwiedza moją stronkę i jeszcze dzięki niej psiaki znajdują domki. Aż płakać się chce z radości, że dzięki niej jakiś psiak ma domek i już nie siedzi na betonie za kratami :placz::placz: