Suka mieszka w izolatce, śpi na kafelkach nie na podeście nie wiem czemu :placz: Wypuściłam ją dziś by pobiegała po dworze i tępo chodzenia ma niezłe :lol: jest głuchawa i ślepawa mocna, ale poza tym kochane psie, Niemcy dziś byli, foty zrobili i może tego 31 uda mi się ją zabrać ale na razie to nadzieja a w schronie do 31 nie przetrwa :placz: