[quote name='iwa77']Pomyśl co my zrobimy z Michasiem :roll::roll::roll: odzewu zero z ogł., chłopak robi się pomału "trudnym przypadkiem "....:shake::shake::shake:[/quote]
chodzi Ci o świadka koronnego tak?? jego trzeba trochę do ludzi przekonać. Raz chciałam go zabrać na spacer to mi kłapał strasznie. Odpuściłam, bo miałam kilka innych psów do sprawdzenia. Ale warto coś z nim zrobić :roll: