-
Posts
3553 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Negri
-
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Byłabym bardzo wdzięczna:modla::modla::modla: -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie ja już zrobiłam akcję w tą stronę.... Nela miał być u weta w niedzielę i miał określić czy można jeszcze aborcyjną czy musi odchować. Oczywiście jeśli urodzi zostanie jeden chłopak najbardziej podobny do foxa a reszta zostanie uśpiona. Jednak od 2 dni nie mogę się dodzwonić do schroniska:-( jutro jeszcze spróbuję a w środę pojadę już do niej. Dominiko jak możesz to ogłoś ją gdzie się da, a te 2 trzeba ściągnąć:-( -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Tak, to wszystko jest sprawdzane... ona niestety nic nie ma:-( A uśpić... sprawa wygląda tak... w ostatnim miesiącu w schronisku straciłam 1 foxa szorstkiego - agresywny, rzucił się na opiekuna i krótkowłosego - zagryzł innego psa. Ona jest spokojna ale jakby nie patrzeć stara :( Mało kto chce 8 letniego psa. Co prawda ja wzięłam ją "pod swoje skrzydła" i ogłosiłam to w całym schronisku. Więc jest już bezpieczna. Ale powiedzmy sobie szczerze... ile może czekać?? Póki co jestem o nią spokojna ale później może być nieciekawie.... mamy tak przepełniony schron, że niestety psy stare, które już trochę siedzą i nikt się o nie nie pyta są usypiane :placz: -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
I to do baaardzo dobrego domu proszę;):loveu: -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Wiesz... powiem szczerze... patrząc jej w zęby ma dość mocno starte kły ale ogólnie zęby ma białe:roll: Ja nie jestem znawcą, i nie mi oceniać jej wiek. Poprosiłam Panią, która zna się na tym najlepiej i potwierdziła, że ma 8 lat. Jak dla mnie wygląda na 6 ale to tylko moja opinia. Wydaje mi się, że może nieć tak starte kły bo bawi się wszystkim co znajdzie w tym też kamieniami. Moja babcia ma taką jamniczkę, która kocha kamienie. Sunia ma 8 lat i kły starte w 3/4.... Więc może być tak że ma to 8 lat a może być tak, ze nie ma.... jak dla mnie ma 6 :evil_lol: -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Wiesz to jest oceniane po zębach.... moja 13 letnia też jest jeszcze aktywna;) Ale co sugerujesz?? Że Nela jest starsza czy młodsza?? Bo nie bardzo zrozumiałam:oops: -
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Oto kolejne zdjęcia: [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img295.imageshack.us/img295/9006/foxia2jv9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9006/foxia2jv9.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img473.imageshack.us/img473/3883/foxia3bs0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3883/foxia3bs0.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img508.imageshack.us/img508/3239/foxia4xq6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3239/foxia4xq6.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img473.imageshack.us/img473/4113/foxia5kz8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/4113/foxia5kz8.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img473.imageshack.us/img473/3095/foxia6qv4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3095/foxia6qv4.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img523.imageshack.us/img523/1372/foxia7nv9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1372/foxia7nv9.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] Byłam wczoraj z sunią na spacerku. No jest prze kochana. Kota tylko obwąchała i zignorowała. Da się wziąć na ręce, wycałować i wyściskać. Sama znalazła sobie zabawkę i zaczęła się bawić. Jest bardzo mądra i grzeczna. No po prostu wspaniała. Myślę, że mogłaby mieszkać z dziećmi ale starszymi. Bo jak ma się zabawkę w ręce to Nela szczeka i tak się świetnie szczerzy;) Tylko małe dziecko mogłoby się przestraszyć. Czy ktoś nam pomoże???:-( -
Trzymamy kciuki :loveu:
-
Nela - 8 letnia, ciężarna foxia ma domek :) :):):):):):):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Sunia została znaleziona. Inne suki na boksie ignoruje, nie jest zaborcza. Jednak więcej będę mogła napisać w sobotę. -
Nela trafiła do schroniska we Wrocławiu w sobotę 26.05.07. Do 9 czeka na właściciela ale bądźmy szczerzy... jak przez tydzień nikt jej nie szukał to już nie będzie:-(:-(:-( No suczka jest cudowna. Troszkę nieśmiała, podchodzi do człowieka delikatnie machając ogonkiem. Jest tak delikatna, urocza i ujmująca, że jak widzę ją na boksach to łzy po policzkach lecą mi strumieniem. Probowałam namówić rodziców by ją zabrać do siebie jednak rodzice się nie zgodzi... :shake: Brak słów..... <tłumaczą się za mam już jedną 13 letnią foxie i nie możemy jej tego zrobić :shake: >Nie wiem co mam jeszcze napisać. Jej wiek obniża znacznie szanse na dom :placz: Zdjęcia dam w sobotę. Błagam pomóżcie mi bo jak ją uśpią to się załamię...... :placz::placz::placz: Do tego sunia jest ciężarna i ma chore uszy <już w trakcie leczenia> Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 603 616 546 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2064/foxia1ci8.jpg[/IMG][/URL]
-
On jest taki piękny..... :-( Aż żal patrzeć ile foxów siedzi w schroniskach.. kurcze niby rasowce... a jak labki się pojawią to kolejki stoją:shake: Trzymam kciuki baaardzo mocno:kciuki:
-
Piękne Wyżły Niemieckie mają wreszcie swoje domy !! :)
Negri replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
A dwa wyżły nadal czekają :-( -
Ok ok :cool3::evil_lol:
-
No mamy taką nadzieję :loveu:
-
Delhi- mieszanka Shar-Pei, mama mojego Gustawa :( ma dom!
Negri replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiem jak to było.... wiesz oni nie bardzo mogą powiedzieć "Panu nie dam psa, bo mi się Pan nie podoba" a wiesz jak niektórzy słuchają tego co się do nich mówi..........:shake: -
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
No strasznie długo i już nie mam pomysłów co dalej robić:-( -
No ale najważniejsze, że spacer w końcu doszedł do skutku i dla Rudasa zabłysnął promyk nadziei :cool3:
-
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
dziękujemy:loveu: -
Podhalanka uratowana z gab. wet już szcząśliwa i bezpieczna :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ci wielkie :loveu: -
Delhi- mieszanka Shar-Pei, mama mojego Gustawa :( ma dom!
Negri replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Słuchajcie Aga nie ma dostępu do neta ale Delhi już w nowym domku :multi::multi: Nie wiemy gdzie trafiła. Podobno zabrał ją jakiś mężczyzna do dzieci, no zobaczymy, mam nadzieję że będzie ok:roll: