Jump to content
Dogomania

Perfi

Members
  • Posts

    2556
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Perfi

  1. sterylke zrobia za darmo w schronie :) a co do spacerkow to ok ale ja naprawde nie wiem co mnie czeka w najblizszych dniach. mam straszny zawrot glowy. na dogo bede sie pojawiala wylacznie w tym watku i to wtedy jak bedzie jakies info po prostu nie mam na to czasu :(
  2. nierozumiem jak wyksztalcony czlowiek moze pisac takie herezje bez uprzedniego rozeznania sprawy... skad on wytrzasnal "fundacje dogomania". czy on te akta w ogole widzial na oczy?
  3. niestety po roznych konsultacjach podjelismy decyzje ze psy pojda do domow dopiero w srode (szczepienia). Sisi musi isc ostatnia :( szukam malej kudlatej suczki. musi byc naprawde mala zeby pani bez problemow mogla ja np w koszyczku nosic do weterynarza jakby byla chora. boi sie z wiekszym psem nie da sobie rady.
  4. moze ten post nie zachwyci swoja oryginalnoscia ale nie moge sie opanowac: sliczna :loveu:
  5. niekoniecznie korupcja... tu pracuje pan waldek... tam pan wiesiek...
  6. [quote name='Bukowski']Schronisk jest cała masa, jasna sprawa, ale akurat wywęszyłam kogoś w Krakowie, kto miałby takie dobra jak koce, miski, etc. raczej w dużej ilości - i pomyślałam o WAS! Kurza noga, szkoda by tego towaru było![/quote] jezeli ma problem z transportem to niech to jakos popakuje a my mozemy zawiesc :) np w jakies duuuze worki w jakiej dzielncy krk mieszka ta osoba?
  7. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2564927#post2564927[/url]
  8. bs nie mam przepraszam nie mam teraz czasu szukac :)
  9. [SIZE=4][COLOR=Red]PANI KTORA MIALA BRAC SISI JEDNAK SIE ZDECYDOWALA, ALE SKORO SIS IDZIE DO MARUDY SZUKAMY SISKOPODOBNEJ!!![/COLOR][/SIZE]
  10. przeprowadzilam z Pawlem dluga rozmowe telefoniczna, nie mam zadnych zastrzezen, kontrole obiecala przeprowadzic Ela and Krzys
  11. Maruda chce Sisi JUZ WZIASC JUTRO :loveu:
  12. jasne :) w sobote w schronie? :razz: dzieki :loveu:
  13. a nie egzema? ale Elik narozrabial :loveu:
  14. kiwi wszystkie brac? bo Kamil jedzie do Lublina... a jeszcze ponoc jest szczenior od pani Atosa. i jeszcze jedno pytanie.... myslicie ze juz Sisi moze isc do Marudy? :razz:
  15. uwielbiam klozetowe opowiesci Josi :loveu:
  16. kochani w schronisku niemal kazdy pies wymaga opieki lekarskiej...
  17. dlaczego mnie to nie dziwi :)
  18. czytajcie dokladnie.... napisalam ze bede miala info w ten weekend a reszte to sobie miedzy wierszami doczytajcie
  19. ja tam tylko wolontariuszka jestem ;)
  20. ja doskonale wiem ze to kobieta ktora wiozlas i ktora byla w kundlu ze szczeniakami, a moje pytanie nie dotyczy jej tylko jej nicku ;)
  21. jedynie z nas to zwierzak wchodzi sprzatac do boksow my sie boimy :cool3:
  22. a teraz pytanie za 100 punktow ;) kim byl willy wonka? :lol:
  23. TORO BARDZO PROSI O ROZWIESZANIE SWOICH PLAKATOW ZAMIESCILAM LINK DO NICH PARE POSTOW WCZESNIEJ!!!
  24. Beatko wolimy isc do Rudika na zywo, trzeba pisac co u niego slychac bo hopanie szybko znudzi czytelnikow ;)
×
×
  • Create New...