[quote name='Bukowski']Schronisk jest cała masa, jasna sprawa, ale akurat wywęszyłam kogoś w Krakowie, kto miałby takie dobra jak koce, miski, etc. raczej w dużej ilości - i pomyślałam o WAS! Kurza noga, szkoda by tego towaru było![/quote]
jezeli ma problem z transportem to niech to jakos popakuje a my mozemy zawiesc :) np w jakies duuuze worki w jakiej dzielncy krk mieszka ta osoba?