Jump to content
Dogomania

beam6

Members
  • Posts

    3566
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beam6

  1. No, a teraz nie tylko na kanapie posypia, ale na dodatek z panienką :evil_lol:
  2. Nie będziemy sknery i podzielimy się tym cudnym widokiem z innymi :)
  3. A biegunka poszła sobie precz :multi:. Bedziesz mogła wypytać o wszystko w sobotę właścicielkę :evil_lol:
  4. Jak chcecie znać moje zdanie to ............. chyba bym się wstrzymała. A domek sprawdzony wizytą przedadopcyjną :razz: :evil_lol:
  5. Majka - zapraszam na spacerek na pierwszą :)
  6. Pewne bardzo dobre ręce z domem i ogrodem zobaczą Maleństwo w niedzielę. O ile jeszcze będzie bezdomna :evil_lol:
  7. Od przybytku głowa nie boli :evil_lol:
  8. Yuuupi :multi: :multi: :multi:. Będziemy trzymać, oczywiście :loveu: Jest szansa na relację i zdjęcia :razz: ?
  9. Co tydzień p.Beata i ja równolegle ogłaszamy w GW i są w Ofercie. Na stronie Niczyje nie ma bo ........ nie wiem dlaczego :shake: Miały być już dawno :oops:
  10. A'propos Bona - zaniosłam jej dzisiaj rano domowego żarełka. Wg p. doktór jest już do zabrania z kliniki. Bez nacisku na natychmiast ale jutro, pojutrze trzeba by ja zabrać. Podobno ma już zdjęte szwy ?!?
  11. Gdgt, aż boję się proponować, ale raz kozie śmierć - Tina ??
  12. [quote name='auraa'] Dostałam tel. pani szuka małej ok. 2 letniej terierkowatej suni. Warunek- musi umieć zostawać sama w domu. Może macie taką sunię?[/quote] Mamy super terierka ale to chłopak :shake: proszę oto link - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77050&highlight=beam6[/URL] A nóż, widelec się spodoba :cool3:
  13. Mój faworyt :loveu:. Ja nie umiem ogłaszać :oops: ale Cioteczki napewno pomogą :razz:
  14. Przyjedziemy we futrach i kapeluszach, trzymając w kieszeni termofory :)
  15. Nie mogę więcej :oops: ale choć troche pomogę. Jutro puszczę przelew. Jestem z Wami od dawna, nie piszę bo i co tu pisać. Chylę czoła i bardzo Was podziwiam. Trzymajcie się :loveu:
  16. Właśnie ! i wcale nie musi być w Warszawie :)
  17. [quote name='Ewusek']a decyzja wetki byla "najlepiej go uspic, bo jest stary i slepy"...[/QUOTE] Znaczy się "guuuupia ta wetka" :)
  18. [quote name='Ewusek']nie jade do Sochaczewa... niestety bohater mojej podróży już nie żyje :-([/quote] Przykro nam :shake:. Lika - to wszystko właśnie omówimy na spotkaniu :razz: Bardzo się cieszę, że będziesz :loveu:
  19. Ale ta Kromeczka podobna do Fifi a Fifi do Kromeczki - z charakterku też :evil_lol:
  20. [quote name='ludwa']Niech pannice domków dobrych szukają, bo kolejne w kolejce czekają... Schronisko im nie służy, czas bardzo tam się dłuży, Do głaskania potrzebne są ręce, te ręce kochane są w podzięce Pieszczoty i zwinne obroty, nie zawsze oznaczają kłopoty... Najczęściej radość wszelaką, więc weź Rodzinko jedną taką:)[/quote] Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow :cool2: :Rose: :Rose: :Rose:
  21. Malagos możesz mi dać nr tel. na pw ?
×
×
  • Create New...