jasne że całą, i to jednym tchem, dlatego wcześniej nie zaglądałam bo czasu nie miałam, i nie dałabym rady naraz, a teraz TZ w pracy (nie zabardzo mu się podoba moje siedzenie na DGM) to sobie nadrabiam zaległości.
Wiesz co zazdroszcze Ci moja boksia ma już 10 miesięcy a jest na stówe mniejsza od Twojego z tym że Twój to On no może moja podrośnie ale i tak bym się nie zamieniła ;p