Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. [quote name='wandul 66']domek wziął ode mnie w tamtym tygodniu chorego tygryska z gliwickiego schroniska , choć mieli dylemat , on czy KORA , niedługo się odezwą na forum !!! Kora miałaby 2 miesięczną kotkę Tysię i tygryska Kabi za kumpli!!!![/quote] Ale byłoby cudownie, Korcia matkowałaby całemu towarzystwu:loveu:
  2. Przypominam, że cudowny Piotruś szuka domku!!!
  3. Czyżby Mikołaj wysłuchał prośby Dzwoneczka?
  4. Domek okazał się nie taki jak powinien. A więc Piotrunio jest nadal do wzięcia? A może jakiś dogomaniak chciałby się zakocić? Piotruś jest naprawdę świetnym kotem, reaguje jak się go woła (przybiega) i bardzo chciałby trafić na człowieka, który pokocha go już na zawsze...
  5. To straszne!!!A co z właścicielem? Wiem, że Polska jest beznadziejnym krajem w kwestii praw zwierząt ale czy on poniesie jakieś konsekwencje? Przecież on te psy głodził!!!:angryy:
  6. [quote name='wiq']hopsa! przed swietami domek znajdz...[/quote] To doskonały pomysł! Do góry!
  7. Kto zaoferuje Lisiczce domek tymczasowy? :placz:
  8. Cieszę się bardzo!!!:multi: To miło ze strony nowej opiekunki, że będzie nam donosić, jak się miewa Luneczka:lol:
  9. Temat jest też na Amstaff Forum: [URL]http://forum.amstaff.igaleria.pl/viewtopic.php?p=29691&sid=ebd347a841044700f83f9f828e457b22[/URL]
  10. Trzeba się dowiedzieć, jak wygląda sprawa pseudohodowli od strony prawnej, hodowcy mogliby coś podpowiedzieć,a potem musielibyśmy wysyłać mnóstwo maili do allegro i samego pseudohodowcy. Ta aukcja musi zostać zamknięta!!!:angryy:
  11. Nikt dzisiaj nie odwiedził biednego Dzwoneczka?:mad:
  12. Azor idź się reklamować na pierwszej stronie!
  13. Kora, czaruj dalej-jeśli potrafisz się w kwiatka zaminić to pewnie potrafisz też ludzi w sobie rozkochać!:loveu:[SIZE=1]mnie już w sobie rozkochałaś:loveu:[/SIZE]
  14. Te zdjęcia są rzeczywiście szokujące.:-( Co robimy?
  15. Onionku-zdrowiej i za domkiem się już rozglądaj!!!
  16. Dzwoneczek prosi o domek, spełnij jego marzenia!!!:help1:
  17. Mam nadzieję, że Lisia napisała już do niego list?
  18. Do góry Lisiczko!!! Domek byłby dla ciebie wspaniałym prezentem na Mikołaja!
  19. Azor, nie obijaj się-do góry!
  20. Dzwoneczku do góry!!! Wydzwoń sobie domek!
  21. [quote name='Patia']U mnie trzy koty , u rodziców pieć. Ale napiszę do fajnych młodych ludzi , którzy adoptowali stareńkiego pieska Kajtusia z Łodzi . Oni są na forum ( Akteris) , jakoś tak mi przyszli na myśl gdy czytałam ten wątek:roll:[/quote] Będziemy bardzo wdzięczni jeśli nam pomożesz:loveu:
  22. A więc Dzwoneczku szukamy dalej!!!!
×
×
  • Create New...