Jump to content
Dogomania

Natalia20

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Natalia20

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przykro to mówić,ale jak myślę o śmierci rodziców to także bardzo chce mi się płakać.Bardzo ich kocham ale pies jest moim przyjacielem.Jego przyszłe odejście odczówam tragicznie.Nie mam wielu przyjaciół.Jestem osobą spokojną I wrażliwą.Mam mało znajomych. Wiecie co jest wadą ludzi ? Gadanie.Dużo ludzi bardzo mocno rani słownie.Mnie zranili nie raz.Moi rodzice także.Pies mówi na swój sposób ale nigdy Cię nie oceni,nigdy nie powie przykrości.
 2. Cześć ! Myślę,że ten temat powinien się tu pojawić.Jeśli jest taka potrzeba proszę przenieść temat.Moja Nutka jest ze mną od 16 lat.Jest to mój pierwszy pies.Jej rasa to york + ratlerek.Kilka miesiecy temu u mojej prxyjaciółki zdiagnozowano ropomacicze I rak jajnika.Był to dla mnie ogromny szok.Mój pies dużo sikal u nas w domu.Myślałam,że to starość I chory pęcherz.Pies zostal wysterylizowany I rak usuniety.Natomiast ze mną dzieje się coś zlego.Często w wolnej chwili myślę,że zostalo nam bardzo mało wspolnego czasu.Widze,jak pies się starzeje.Czuje,że za kilka miesiecy się pożegnamy.Dużo płacze.Dużo myślę co się stanie z moim psem gdy umrze.Czy będzie czekał na mnie I czy będzie o mnie myslal w tym niebie.Czy będzie za mną tesknic? Jak on wytrzyma czekajac na mnie tyle lat ? Czy my się po śmierci spotkamy ? Czy mój pies mnie kocha ? Po czym to poznac ? Wydaje mi się,że bardziej on kocha moją mame.Czy on wie,że go kocham ? Czy jak wezme drugiego psa to mój pies za tm nie będzie zły? Czy pokocham tak samo bardzo mocno drugiego psa ? Wcześniej mialam myśli,że mój pies odejdzie ale szybko je odganiałam a teraz wiem,że jest bliżej niż dalej.Smutek trwa cały czas.
 3. Teraz tak jak mówiłam raz czuje się lepiej a raz gorzej.Poza tym nie wiem czy argument,że pies ciągle śpi jest na tyle dobry żeby z nią iść do weterynarza bo jeść to już je normalnie.Dlatego jestem ciekawa opinii innych osób.Nie chce się nimi sugerować tylko chce się dowiedziec czy inne psy też miały po operacji takie objawy.Czy mam się przejmowac tym że pies ciągle śpi czy nie.W końcu to jest stary pies
 4. Zdrowiała.Na drugi dzień już była pełna energii.Tydzień po operacji była na wizycie kontrolnej.Weterynarz powiedział,że mój pies jest bardzo,bardzo silny.Mówił mi że po operacji mogą powstać jakieś zapalenia i mówił że do kontroli mamy chodzić co 3 miesiące.To jest mój pierwszy pies.Może masz racje że nie mam za dużo wiedzy ale po to jest to forum żeby sie coś dowiedzirc prawda?
 5. Bardzo mi zależy na komentarzu osoby która ma psa emeryta,który był w starszym wieku sterylizowany I przeszedł zabieg usunięcia ropomacicza.Jak wasze psy się czuły po operacji?jak długo żyły?
 6. Właśnie różnie z tym bywa.Ma dni,że czuje się gorzej tz śpi całe dnie,mało je a są też dni gdy jest lepiej.Teraz wróciłam do domu.Nie było mnie dwa dni.Przed wyjazdem pies był wychudzony bo nie chciał jeść.Rodzice kupili mu inną karme.Nie dawno wróciłam do domu I widzę,że przytył.Nigdy nie miała takich dni,że nie miala apetytu.Zawsze coś zjadła I jeszcze podjadała u dziadka a w tamtym tygodniu nawet od dziadka nie chciała zjeść.
 7. Cześć mój 16 letni przyjaciel ma od jakiegoŝ czasu takie grudki na ciele.Nie gryzie tego,nie drapie,nie liże ale nie które chyba go bolą.Jak go głaszcze to czasem aż lekko podskoczy.Kontrolna wizyta u weterynarza dopieeo jest we Kwietniu.Dodatkowo mój pies jest 3 tyg po operacji usuniecia guza na macicy I ropomacicza.Jego brzuch z różowego zrobił się biały.W dodatku więcej śpi,dużo schudł po operacji I ma odrobine mniejszy apetyt.Reszta jest ok.Czy mam się niepokoić? Edit: pies zaczął jeść tz ma takie dni że raz je a na nastepny dzień nie.Czy to normalne u starego psa ?
×
×
 • Create New...