Jump to content
Dogomania

Koneeey

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Postanowiliśmy, że zabierzemy Akitę do szkoły dla Psów "AS" w Lublinie. Dziękuję wszystkim za rady itp. Pozdrawiam.
 2. Ogółem pies jest przytulany, głaskany. A na pewno zwrócę uwagę i poczytam o tym. A szczególnie o tej rasie. Pozdrawiam.
 3. Lubelszczyzna. Przed chwilą, spotkała nas niespodzianka bo pekińczyk, w czasie wyprowadzania pobiegł do Akity. A Akita nawet na niego nie zareagowała także sądzę, że może iść to w dobrym kierunku. A co do samego wytresowania psa. Znają państwo może własnie z Lubelszczyny jakiś ośrodek czy też jakąś osobę która nam pomoże oraz doradzi?
 4. Przydomek hodowlany:Green Home Co oznacza ten przydomek? Co powinienem wiedzieć odnośnie tego psa? Bo nasza Akita jest strasznie zawzięta. Chcąc wyjść na spacer zapiera się i nie chce iść. Jest jakiś sposób na przekonanie go? Jak do niego podchodzić?
 5. Witam. Kilka dni temu do naszej rodziny dołączył pies. Rasy Akita. Pies ma 4 miesiące. Był szczepiony itp. Niestety nie wiemy czy to normalne, że ta rasa jest tak strachliwa? Pies się wszystkiego boi. Problem się rodzi jednak w tym, że pies za każdym razem sika. Czy może to być powodem tego, że jest w nowym miejscu., z nowymi ludźmi dla niego? Czy raczej wina może leżeć w jakiejś chorobie nerek itp? A drugie z pytań. Naszym drugim członkiem rodziny zaś jest pekińczyk. Też pies. Jest jakaś małą szansa, że Akita nie będzie z nim wojowała o miejsce w stadzie? Ale wpierw chcę się dowiedzieć o powyższej sprawie. Ps. Gdy przyprowadziliśmy Brutusa( Pekińczyka ) do Akity, Pies niestety zadziałał znowu tak samo. Zsikał się po czym po chwili zachował się agresywnie. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
×
×
 • Create New...