Kasiu, przekaż proszę Tatulkowi najserdeczniejsze życzenia:) Wszystkiego najlepszego od naszej małej Mafii sycylijskiej :evil_lol:
Chcecie wiedzieć jaką pogodę miała dzisiaj Iwonka? hehehe:cool3: Dzisiaj przejeżdżałam przez Sosnowiec i o 11.30 świeciło piękne, przepiękne, czerwcowe słońce :) Od razu pomyślałam o Dżekusiu :)
Przepraszam Iwonko, że Cię nie odwiedziłam :diabloti: , ale śpieszyłam się na uniwerek :lol: