Tasminka mi się strasznie podoba. Piękna. Hebanek w niczym jej nie ustepuje.
A psiaki Ress piekne jak zawsze.
Kupiłam sobbie aparat, więc moich fotek też tu nie zabraknie.
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2356/dsc00209vd3.jpg[/IMG]
Spiący w "kuleczkę".
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2715/dsc00227wq7.jpg[/IMG]
Spiący. Zzzz...
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8696/dsc00236cf2.jpg[/IMG]
A po spaniu trzeba trochę rajstopki pomaltretować. Tak nam zabierał skarpetki, rajstopy itd., aż dostał osobiste :p