pomysł z wspolnym watkiem dobry, dołaczam sie do grona miłosników dobków-jest ich tyle, Nikolas z zyrardowa, te z gdanska, Max z łęczycy-wciąz pojawiaja sie nowe na dogo...problem tylko w tym gdzie i jak znaleźc im domki?
a może by tej pani chetnej na Sonię-podrzucic ta dobeczkę z krakowskiego schronu, skoro jest chetna na pieska??taki sztanski plan mi sie nasunął:evil_lol:
dzis poniedziłaek , tzreba podnieść chłopaka na nowy tydzień, kurcze fajnie że kasa jest ale martwi mnie sprawa domku dla niego-szkoda,ze dobki sa na ogól kotożerne...to ich jedyna wada:evil_lol:
myslę ze czy to beda niemcy czy polska nie ma znaczenia, najwazniejsze to pomoc mu znależć dobry dom i pomóc na ile to mozliwe odzyskac sprawnosc.Ja deklaruję dalsza pomoc finansową, na poczatek tez ju cos jest na koncie dobka!!!!
OK, mój przelew juz poszedł na AFN-na dobry poczatek deklarowane 100.Jesli będzie potem potzreba wiecej postaram sie jeszcze cos dolozyc-moge pomóc tylko finansowo, ale bardzo chce ,zeby sie udalo!!!!!
bardzo sie ciesze że doda trafiła na wspaniałych ludzi!!!!to cudowna wiadomośc jak na poniedziałek-Jola k pozdrawiam, gratuluję i zycze samych radości z powodu 'maleńkiej"!!!!!:lol: