Witam :)
[quote name='Kamcia_14'][B][I]Ja zaglądam :grins::grins:. Nie zawsze coś piszę ale staram sie być na bieżąco w twojej galeri :cool3: [/I][/B][/quote]
Ja też ;)
Świetny bannerek!
Fotki oczywiście też, ale niektóre mi się nie pokazują :-(
Kulka jest wspaniała:)
Pozdrowionka ;)