[B]halbina [/B]tymi dodatkami do diety (:evil_lol:) to się nie martw, żebys widziała co nasz pies pożerał będąc szczeniakiem :lol: :lol: :lol:
Tylko, w miarę możliwości, uważaj bardzo żeby czegoś, co mu może zaszkodzić, nie zjadł! Tzn. ja nie mówię żeby kupy uchodziły mu płazem, ale wiesz...
Tak nawiasem, to nasz się jeszcze lubił tarzać w różnych, pachnących (jego zdaniem :angryy:) rzeczach...
Co do uciekania, to bardzo dobrze, baw się z nim w "gonanianego:, ale zawsze Ty uciekasz, nigdy on. Nie goń za nim nigdy, nawet w ramach zabawy. A jak gdzieś się zagapi i nie bedzie pilnować, to schowaj się za jakimś drzewkiem, jak zacznie Cie szukać, to łaskawie wyjdź :lol: Się nauczy, że Pańci się pilnuje! :diabloti:
Jak chcesz kupić długą smycz, to pytaj o linkę treningową, one są różnej długości, niektóre baaaardzo długie.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w "ustawianiu" Filozofa :lol: