Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. Spajky szuka domku ... Co tam u Was załogo? ;)
  2. Cyganie szukamy nadal ...
  3. naprawdę tanisko ... ja mam w domu dwa kocie pupska i na żwirek wydaje miesięcznie majątek ...
  4. [quote name='halcia']Podyskutuj sobie z Weronia,rece Ci opadna,drugi beton:diabloti:[/quote] i my małe groszki jesteśmy bez szans ... :placz:
  5. [quote name='Feigned']jeżeli komuś się chce w to bawić (np. mi :diabloti:) to można zrobić photobloga, coś na wzór tego: [URL="http://www.aleola.photoblog.pl"]www.aleola.photoblog.pl[/URL] ;)[/quote] rewela! :) naprawdę i pomysł i podpowiedź :) :loveu:
  6. ogłoszenie super, jak będzie wycenione prześlę pieniążki - czy już teraz to zrobić? Ja się dostosuję :) Matyśka niech Ci szczęście przyniesie kobito!
  7. DiscoDogoPolo w wykonaniu zespołu Rasta and her friends przyznaje też nie w moim guście ale wystawy fotograficzne z dogo turne powalające ;) http://steven92.wrzuta.pl/audio/0dx478EEFCR/boys_-_wstawaj_i_walcz Rafffffciu ukochaj swoją piękną Zarkę :)
  8. Marta ... dzwoniłam do Ciebie w "złym" czasie i cholernie się martwiłam ... Nawet nie wiesz jak się cieszę widząc Twój usmiech!!!!!!!!!!!!! WITAJ KOCHANIE!!!!!!!! :D !!!!!!!!! U Twojej miłości Śnieżki wszystko cudownie, ma rodzinę którą widzi sercem. Naprawdę trafiła świetnie :) Uważaj na siebie i zawsze wiedziałam, że super silna kobita z Ciebie!
  9. coś się Miśce pomerdało :D Majuska pozdrów swój zwierzyniec i połowicę ukochaj - równy gościu :)
  10. przyznaje ja twardziel sama mam często mokre oczy - najczęściej wieczorem ... Obiecałam Grotu lepsze życie i bardzo mnie to męczyło. Sama nie wiem czy wciąż do mnie nie dociera jego szczęście? Czy obietnica mu dana, która tak bardzo mnie obciążała stała się moją częścią... Grocie - muszę się z Tobą spotkać i pogadać jak kiedyś ... Sam musisz mnie zwolnić w danego Ci słowa, bo spełniło się wg Ciebie. Wciąż mam w pamięci smutek oczu, muszę zobaczyć jego szczęśliwe zwierciadła.
  11. [quote name='majuska']A tak na marginesie to jeszcze wtrącę, że chyba zdajecie sobie sprawę, że w sprawie nowego domku Grocika to najważniejsze jest, żeby szybciutko podpisać i dostarczyć do schroniska umowę adopcyjną:eviltong:[/quote] najwazniejsze dla mnie jest to, że Grot ma naprawdę rewelacyjny dom :) Nie zapomniałam jednak o niezbędnej biurokracji :) - umowa jest spisana i w drodze ... tak więc niech nieobecna "zainteresowana" nie raduje się niepotrzebnie ;) Majuska umowę podam przez Ciebie.
  12. żałosne, dramatyzujące - jak tu nas nie kochać?!?!?!?! :D hehehehe
  13. ... czekałam na Twój wpis i jedno podtrzymuję ... Ty nie piszesz chaotycznie tylko ja chaotycznie czytam, domyslam się nie tylko mnie to dotyczy :D
  14. ona bokiem nie wyjdzie, na miejscu oprawcy bym sie bała własnej smierci i umierania - wciaż jeszcze wierzę w sprawiedliwość ostatecznych rozrachunków
  15. ... Leopold imprezowicz? taki cwaniak? ... całkiem możliwe :D hehehe
  16. Panicz po domek najlepszy!
  17. z uporem maniaka uważam niezmiennie - dobrze będzie Goniu!
  18. ... widzim się jutro więc, nie objadać się w domach bo znów Miśka będzie wyjadać lodówke przez tydzień :D
  19. Grot ... z relacji Agamiki wszedł do swojego nowego domu jak do miejsca, które już wcześniej znał ... Podszedł do ludzi, zupełnie sobie obcych wtulając się w nich, jak do najbezpieczniejszych serc. Mieszkające tam psy, przywitały go jakby wrócił z przydługiego spaceru ... Wszystko znajome, prawdziwe i na zawsze ... Grot trafił do domu, ludzi, którzy kochają zwierzęta. Jest to nasze wolontariackie wymarzone miejsce. Grota wyśnione. Znalazł swoje miejsce, swój odpoczynek, ciepło, spokojny sen. Odnalazł siebie, swoje szczęście i spełnienie. Dzisiaj zamerdał ogonem ... takiego Grota nie znaliśmy ... Nasz apatyczny Grot, z dystanesem do ludzi, już pierwszego dnia podszedł do starszej Pani, z wielkim wyczuciem, delikatnością, tak znajomo ... [URL="http://i29.tinypic.com/296opkg.jpg"][COLOR=#000000]http://i29.tinypic.com/296opkg.jpg[/COLOR][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]We wzajemnym zrozumieniu zbędne są słowa[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Nie potrzeba gestów, spojrzeń[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Zapisane w mądrości zmarszczek nasze życie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Czytelną mapą serca[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Takie spotkania to deja'vu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Znajome zapachy, miska w tym samym miejscu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Kobieta na ganku …[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Wróciłeś do domu Grocie …drzwi serc otwarte jak kiedyś …[/COLOR][/SIZE][/FONT] .... Agamika napisz więcej, byłaś, widziałaś, poczułaś to miejsce. Jestem tak niezmiernie szczęśliwa ... Agamika, Tamara, ... dziewczyny ... dziękuję za wszystko. Napiszmy razem o tym co spotkało Grota ... jak odnalazł szczęście. To naprawdę wielkie wydarzenie i bardzo nam wszystkim potrzebne.
  20. zaglądnij do połączeń nieodebranych Rafciu a potem, pisz że nie chcą ... Dzwoniłam zapytać, jutro spotkanie u Miśki o 19, im nas więcej tym przyjemniej! ;)
  21. a no to przepraszam, rozpędziłam się, źle zrozumiałam ... Mam nadzieję w takim razie, że to nadal szansa na dobry dom dla Cyganka :)
  22. CYganie szukamy domu nadal ... Gonia13 przykro mi, że ta pani najprawdopodobniej się wycofała ...
  23. wstrzymajcie narazie robienie nowych ogłoszeń dla Grota, bo to Wasza praca i poświęcony czas a prawdopodobnie jutro będę miała dobre wiadomości ;) ...
  24. tylko znów leczenie zapewne nie będzie na warunki schroniskowe ... brakuje tymczasów na takie sprawy.
×
×
  • Create New...