-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
Panicz- jego oczy to wypalające się znicze...
albiemu replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Panicz prosi o domek! -
Cyganie szukamy nadal ...
-
naprawdę tanisko ... ja mam w domu dwa kocie pupska i na żwirek wydaje miesięcznie majątek ...
-
[quote name='halcia']Podyskutuj sobie z Weronia,rece Ci opadna,drugi beton:diabloti:[/quote] i my małe groszki jesteśmy bez szans ... :placz:
-
[quote name='Feigned']jeżeli komuś się chce w to bawić (np. mi :diabloti:) to można zrobić photobloga, coś na wzór tego: [URL="http://www.aleola.photoblog.pl"]www.aleola.photoblog.pl[/URL] ;)[/quote] rewela! :) naprawdę i pomysł i podpowiedź :) :loveu:
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
albiemu replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
ogłoszenie super, jak będzie wycenione prześlę pieniążki - czy już teraz to zrobić? Ja się dostosuję :) Matyśka niech Ci szczęście przyniesie kobito! -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
albiemu replied to marta925's topic in Już w nowym domu
Marta ... dzwoniłam do Ciebie w "złym" czasie i cholernie się martwiłam ... Nawet nie wiesz jak się cieszę widząc Twój usmiech!!!!!!!!!!!!! WITAJ KOCHANIE!!!!!!!! :D !!!!!!!!! U Twojej miłości Śnieżki wszystko cudownie, ma rodzinę którą widzi sercem. Naprawdę trafiła świetnie :) Uważaj na siebie i zawsze wiedziałam, że super silna kobita z Ciebie! -
przyznaje ja twardziel sama mam często mokre oczy - najczęściej wieczorem ... Obiecałam Grotu lepsze życie i bardzo mnie to męczyło. Sama nie wiem czy wciąż do mnie nie dociera jego szczęście? Czy obietnica mu dana, która tak bardzo mnie obciążała stała się moją częścią... Grocie - muszę się z Tobą spotkać i pogadać jak kiedyś ... Sam musisz mnie zwolnić w danego Ci słowa, bo spełniło się wg Ciebie. Wciąż mam w pamięci smutek oczu, muszę zobaczyć jego szczęśliwe zwierciadła.
-
[quote name='majuska']A tak na marginesie to jeszcze wtrącę, że chyba zdajecie sobie sprawę, że w sprawie nowego domku Grocika to najważniejsze jest, żeby szybciutko podpisać i dostarczyć do schroniska umowę adopcyjną:eviltong:[/quote] najwazniejsze dla mnie jest to, że Grot ma naprawdę rewelacyjny dom :) Nie zapomniałam jednak o niezbędnej biurokracji :) - umowa jest spisana i w drodze ... tak więc niech nieobecna "zainteresowana" nie raduje się niepotrzebnie ;) Majuska umowę podam przez Ciebie.
-
żałosne, dramatyzujące - jak tu nas nie kochać?!?!?!?! :D hehehehe
-
Panicz- jego oczy to wypalające się znicze...
albiemu replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Panicz po domek najlepszy! -
z uporem maniaka uważam niezmiennie - dobrze będzie Goniu!
-
Grot ... z relacji Agamiki wszedł do swojego nowego domu jak do miejsca, które już wcześniej znał ... Podszedł do ludzi, zupełnie sobie obcych wtulając się w nich, jak do najbezpieczniejszych serc. Mieszkające tam psy, przywitały go jakby wrócił z przydługiego spaceru ... Wszystko znajome, prawdziwe i na zawsze ... Grot trafił do domu, ludzi, którzy kochają zwierzęta. Jest to nasze wolontariackie wymarzone miejsce. Grota wyśnione. Znalazł swoje miejsce, swój odpoczynek, ciepło, spokojny sen. Odnalazł siebie, swoje szczęście i spełnienie. Dzisiaj zamerdał ogonem ... takiego Grota nie znaliśmy ... Nasz apatyczny Grot, z dystanesem do ludzi, już pierwszego dnia podszedł do starszej Pani, z wielkim wyczuciem, delikatnością, tak znajomo ... [URL="http://i29.tinypic.com/296opkg.jpg"][COLOR=#000000]http://i29.tinypic.com/296opkg.jpg[/COLOR][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]We wzajemnym zrozumieniu zbędne są słowa[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Nie potrzeba gestów, spojrzeń[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Zapisane w mądrości zmarszczek nasze życie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Czytelną mapą serca[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Takie spotkania to deja'vu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Znajome zapachy, miska w tym samym miejscu[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Kobieta na ganku …[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Wróciłeś do domu Grocie …drzwi serc otwarte jak kiedyś …[/COLOR][/SIZE][/FONT] .... Agamika napisz więcej, byłaś, widziałaś, poczułaś to miejsce. Jestem tak niezmiernie szczęśliwa ... Agamika, Tamara, ... dziewczyny ... dziękuję za wszystko. Napiszmy razem o tym co spotkało Grota ... jak odnalazł szczęście. To naprawdę wielkie wydarzenie i bardzo nam wszystkim potrzebne.
-
a no to przepraszam, rozpędziłam się, źle zrozumiałam ... Mam nadzieję w takim razie, że to nadal szansa na dobry dom dla Cyganka :)
-
CYganie szukamy domu nadal ... Gonia13 przykro mi, że ta pani najprawdopodobniej się wycofała ...
-
tylko znów leczenie zapewne nie będzie na warunki schroniskowe ... brakuje tymczasów na takie sprawy.