Bardzo proszę o zaznaczenie na pierwszej stronie mojej wpłaty (przy moim nicku nie ma adnotacji "wpłacone"- mimo iż w wątku napisano, że wpłata dotarła na docelowe konto). Dla mojego spokoju.
Ostatnio mam wiele ciężkich przeżyć i chciałabym mieć kontrolę w wątkach, w których uczestniczę finansowo nad płynnością moich opłat.
Będę bardzo wdzięczna...
M.