zaraz normalnie nie wyrobie :/ tak mi muli net ze te zdjecia nie chca sie wogole u mnie zaladowac :/ udalo mi sie 3 i wiecej juz nie mam cierpliwosci wiec dam narazie tylko te trzy :p
tak wyglada moja Ti gdy ma dosyc zabawy z Pongiem (beagel mojej cioci xD jest bez rodo i jest gigantyczny xD ma tyle pary w lapach ze jak schodzilam z nim z nieduzj gureczki tam to musialam sie lapac mijaych plotow drzewek i slupow telegraficznych taki jest nie usluchamy ale maja z nim na szkolenie isc :D tak ciagnal ze niemoglam wyrobic xD az sie spocilam chociaz bylo od -4 czy 5 stopni na terometrze xD )
a teraz fotka czyli zebole i pazurki na swoim miejscu xD
[U][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6200/dscn5801.jpg[/IMG]
[/U]a jezeli to nie skutkuje (na przykladzie ponga nie zawsze te sposoby sa pomocne :D:D ) watro wykorzystac jego wielkosc i showac sie pod szafke pod ktora on poprostu nie wejdzie :D:D
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2602/dscn5806.jpg[/IMG]
i tu bylo glosne wycie p.t. No tila wylaz stad!!!!!!!!! :)
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5022/dscn5807.jpg[/IMG]
na zywo pongo jest o wiele ladniejszy xD