-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url]
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url] -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url] -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url] -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url] [/U] M.IN NA OGŁOSZENIE KROPKI -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek ADOPTUJ PSA ZA 5ZŁ PLUS VAT [url]http://www.dogomania.pl/threads/191767-ADOPTUJ-GO-ZA-5Z%C5%81-PLUS-VAT.na-szil%C4%99-rozi-kropk%C4%99-bez-oka-i-uciech%C3%B3w-do-30.09.10?p=15275806#post15275806[/url] -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
niestety arktyka woli nie ryzykować jutro wezmę telefon w dłoń i popytam po znajomych czy ktoś nie chciałby wziąć na tymczas psa... -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no co alpenik robi cały dzień, teraz leży w biurze...przed chwilą leżał na korytarzu..każde miejsce dobre :) Arktyka mogłaby przyjąć chłopaka na DT koszt 300zł plus karma ma już pudelka z lękiem separacyjnym jedyne czego się obawiam czy arktyka potrafi ustawiać psy w hierarchii, alpen nie jest agresywny ale zazdrosny inne psy -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
lisiadełko bawi się w najlepsze dzisiaj ogonkowi opowiadałam o lisiczce, patrząc się teraz na te zdjęcia aż łezka w oku się kręci:) należało się potworkowi -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ingrid, przejrzałam twoje propozycje hotelikowe ale koniecznie musi to być domowy hotelik gdzie nad psem można by popracować z lepszych wieści alpen dogaduje się z uległymi psami, w schronisku zaprzyjaźnił się z Karmen jamnikowatą suczką rytka nie głupi pomysł....będę mieć to na uwadze. -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
karmelka ma ktoś obejrzeć w sobotę -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
a ja jeszcze wkleję zdjęcie ganzesa...czyż nie piękny:) [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/TG_kw2fl3II/AAAAAAAADuI/mghgI42J3Hk/s512/DSC_1875.JPG[/IMG] idę spać...jutro pobudka o 5.00...jakby co dzwonić..bo na dogo nie mam cierpliwości wchodzić ze schroniskowego internetu...pół dnia ładuje się jedna strona [/CENTER] -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki ingrid, ogonek zmień tytuł może to coś pomoże -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
sayrel, dzięki za odwiedziny widzę że już ogonek wstawiła zdjęcia dzięki ada jesteś szybsza ode mnie asior przyznaj się to ty zwabiłaś tutaj sayrel...wielkie dzięki pw już wysłane wiwi dla ciebie od dogomaniackiej ekipy [IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-8.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-9.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-10.png[/IMG][URL="http://www.florapolska.pl/moduly/sklep/UserFiles/76/zdjecie_big.jpg"][IMG]http://www.florapolska.pl/moduly/sklep/UserFiles/76/zdjecie_big.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']ale ekspres ;) ciesze się bardzo ;)) P.S. świetne fotki - mogłabym je wykorzystać do bernardyniej strony ?[/QUOTE] pewnie;) daj znać jak już coś z tego wyczarujesz..pokażę je właścicielom barneya Wiwi, dla ciebie wielki buziak od naszych podopiecznych:loveu: karmy starczy na cały miesiąc...:multi: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
rudy chyba wróci, pani sobie z nim nie radzi ingrid, gbyś wiedziała że ktoś na dogo chce oddać budę dla psa, daj nam znać, rudy i tak spędzi u nas dożywocie, chcemy mu postawić jakiś kojec z boku schroniska do domu pojechał bernardyn i psy o których wcześniej pisała ogonek Kada-roczna, zachudzona haszczka [SIZE=3][IMG]http://lh6.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/TG-8q4pnWYI/AAAAAAAADtI/nMn98pkV4E0/DSC_1842.JPG[/IMG][/SIZE] NIKA-roczna mała suczka, ma jeszcze takie typowe szczenięce zachowanie [IMG]http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/99/86/61/1199866167[/IMG] i mój ideał psa pod względem wyglądu Ganzes-jedyny pies z irokezem..włosy same mu tak stoją..nic nie stawialiśmy na żel:) [IMG]http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/99/86/63/1199866325[/IMG] [SIZE=3][IMG]http://lh5.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/TG_l4dSAUqI/AAAAAAAADvU/Qxk8zpCquWc/DSC_1893.JPG[/IMG][/SIZE] -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
telefon był, ale pani chyba zrezygnowała..od kilku dni cisza nie chciałam nic wcześniej zdradzać, żeby nie robić nadziei, ale widzę że już będziemy czekać na resztę telefonów.... ami, który był ogłaszany w gazecie..do domu pojechał chyba pod koniec miesiąca..więc mamy jeszcze sporo czasu z gorszych wieści...z przepełnienia w schronisku musieliśmy zwolnić boks karmelka na rzecz alpena który okalecza się w samotności karmelek siedzi teraz w dużym boksie z dwiema suczkami...póki co dobrze się dogadują ale mimo wszystko wolę jak takie staruszki mają indywidualną opiekę -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
pani wytłumaczyliśmy jak wygląda sprawa z alpenem niestety 3 godziny zostawania w domu dla alpena to koszmar..a domek tak z rozmowy telefonicznej wydawał się cudowny Rozmawialiśmy dzisiaj o tym w schronisku, chyba trzeba będzie poszukać DT który pracowałby z alpenem To wspaniały pies, charakter cudo! Ale nie potrafi rozstać się z właścicielem -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dostałam numer telefonu, po południu zaraz po spacerach zadzwonimy chyba stallak miała suczkę z lękiem separacyjnym powoli przyzwyczajała ją że wychodzi się na korytarz, do drugiego pokoju, potem był etap wychodzenia za drzwi mieszkania na kilka sekund..ten czas z każdym dniem musiał być przedłużany suczka do nowego domu trafiła w pełni zsocjalizowana. Alpen musi się tego nauczyć, bo póki co jak tylko wstaniemy to pies podnosi się na nogi i człapie za nami -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
laski bawią się w schronisku:) a tak na poważnie właśnie kończymy pracę i jutro znowu wstajemy...nie ma dnia wolnego alpen nadaje się do mieszkania, zachowuje czystość, ale nie potrafi zostawać sam, musi zostać tego nauczony na zdjęciu przy wozie strażackim widać głowę alpena, która jest pokryta licznnymi bliznami, zarastanie sierścią potrwa długo na nogach cały czas są świeże rany zaraz zamykamy, więcej napiszę wieczorem..najpóźniej jutro rano