-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
słodka sunia:loveu: normalnie słodkości.
-
no, no to pobiliście rekord dogomanii:evil_lol: Śnieżynka psem, który bardzo szybko znalazł domek:multi:
-
widzę że mamba ma się coraz lepiej,oby tak dalej:multi:
-
już mówię. pies jest w dzierżoniowskim schronie(woj dolnośląskie)- zakładając ze jeszcze tam jest...eutanazja w tym schronisku to porządek dzienny:shake: Byłam z agnieszką30 na kontroli i wypatrzyłyśmy tego szkieletorka. O spotkaniu z panem prezesem nie chcę mówic..szczerze mówiąc wątpię że "to cos" może mieć jeszcze serce. Psa możemy dowieźć do wrocka(jedna osoba deklarowała pomoc w przewiezieniu psa do wrocławia) musimy szybko znaleźć transport..mamy juz zapewnione miejsce na AR w warszawie. Nie wiem ...ale myślę ze jak ktoś sie zgłosi pomóc w transporcie może uda nam sie dowieźć go np. do łodzi ewentualnie poznania.
-
przepraszm ze nie na temat..ale jestem juz zdesperowana, nie wiem gdzie szukać:placz: musimy znaleźć transport wrocek/dzierżoniów -warszawa. więcej info w moim banerku. Błagam pomocy...mam nadzieje ze pies jeszcze zyje..bo inaczej nasze starania pojda na marne:shake:
-
powinni brac...i to bez dwoch zdan:evil_lol: niestety sa takie niedouki i kupuja psiaki u pseudohodoffców a potem sie okazuje ze to zupełnie mieszanka a nie rasowe zwierze..oddaja do schroniska...a tam -jak psiak ma szczecie to przezyje moze nawet znajdzie dom..albo umiera w osamotnieniu lub zostaje poddany eutanzji. Sama załuje ze nie namowilam rodzicow na kundelka bez lapy. jeszcze troche wyprowadze sie i wezme kundelka bez dwoch lap:evil_lol: a co mi tam.
-
a słonko jest na allegro
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
rotek_ replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
śliczna jest:loveu: -
duuuzo fot...chcemy więcej:evil_lol:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
psiakowe zdjęcia są śliczne:loveu: niestety nie w kazdym schronie tak mozna wyprowadzac sobie psiaki... -
boję sie o niego:shake: boje się o wszystkie psy z dzierżoniowskiego schroniska. trzeba działac ale chyba powiatowy wet nam w tym nie pomoże. Pytam sie nadal u znajomych czy nie wzieli by tej rudej suni podobnej do shih tzu. nie moge zapomniec o tych oczach:placz: a tak a' propos kiedy jedziesz na kontrole do w-cha
-
słodka a zdjęcia z wystawy kiedy będą
-
SZCZECIN bialy owczarek szwajcarski ma domek??????
rotek_ replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
moge go umieścic na autogielda. Odkąd pomagałam Shogunowi(BOS) zakochałam sie w białych owczarkach szwajcarskich. ale najważniejsze pytania to stosunek do kotów psów i dzieci. napiszcie na PM na te pytania. wystaie go gdzie sie da. moze stupid-girl by pomogła. -
[quote name='iwa77']To cudownie , że Shogun ma dom . Shogunku obyś teraz zaznał jak najwięcej miłośći.[/quote] o:crazyeye: widzę ze coraz więcej nas z dolnego śląska przybywa...to dobrze. iwa jak bys mogla wejdz na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43642[/URL] pilnie potrzebujemy pomocy. na stronie sa zdjecia ze schronu w ktorym byłam na kontroli z agnieszka30. 2 szkielety potrzebuja pomocy. a tak do pozostałych użytkowników. nie wiem czy pani od shogunka bedzie informowała nas o psiaku..ale może juz mogłabym zgłosic modowi o zamknięciu wątku??
-
[quote name='Czarodziejka']Ktoś coś wie o tym psie :"tylko głowa"?[/quote] TYLKO GŁOWA...niestety nie wiem o którego chodzi. A co do psów moge powiedziec jak sie zachowywały widząc obcych ludzi. Jak powiedział prezes schronu psów nie chcą reklamować bo swietnie daja sobie rade:mad: czarodziejko mogłabys sprecyzowac o którego psa chodzi