Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. słodka sunia:loveu: normalnie słodkości.
  2. no, no to pobiliście rekord dogomanii:evil_lol: Śnieżynka psem, który bardzo szybko znalazł domek:multi:
  3. widzę że mamba ma się coraz lepiej,oby tak dalej:multi:
  4. też szukałam transportu do warszawy..i nic...jednak pare osób deklarowało że mogą zrzucić się na benzynę, jeśli ktoś by pojechał. Oni nie mają jak:shake:
  5. już mówię. pies jest w dzierżoniowskim schronie(woj dolnośląskie)- zakładając ze jeszcze tam jest...eutanazja w tym schronisku to porządek dzienny:shake: Byłam z agnieszką30 na kontroli i wypatrzyłyśmy tego szkieletorka. O spotkaniu z panem prezesem nie chcę mówic..szczerze mówiąc wątpię że "to cos" może mieć jeszcze serce. Psa możemy dowieźć do wrocka(jedna osoba deklarowała pomoc w przewiezieniu psa do wrocławia) musimy szybko znaleźć transport..mamy juz zapewnione miejsce na AR w warszawie. Nie wiem ...ale myślę ze jak ktoś sie zgłosi pomóc w transporcie może uda nam sie dowieźć go np. do łodzi ewentualnie poznania.
  6. przepraszm ze nie na temat..ale jestem juz zdesperowana, nie wiem gdzie szukać:placz: musimy znaleźć transport wrocek/dzierżoniów -warszawa. więcej info w moim banerku. Błagam pomocy...mam nadzieje ze pies jeszcze zyje..bo inaczej nasze starania pojda na marne:shake:
  7. dobre duszyczki wśród dogomaniaków zawsze się przydadzą. A co do transportu ...juz nie wiem gdzie szukać:shake: a najgorsze jest to ze prezes już mógł uśpić psa. U nich to chyba na porządku dziennym
  8. powinni brac...i to bez dwoch zdan:evil_lol: niestety sa takie niedouki i kupuja psiaki u pseudohodoffców a potem sie okazuje ze to zupełnie mieszanka a nie rasowe zwierze..oddaja do schroniska...a tam -jak psiak ma szczecie to przezyje moze nawet znajdzie dom..albo umiera w osamotnieniu lub zostaje poddany eutanzji. Sama załuje ze nie namowilam rodzicow na kundelka bez lapy. jeszcze troche wyprowadze sie i wezme kundelka bez dwoch lap:evil_lol: a co mi tam.
  9. napisałam na PM. narazie cisza. ale zobaczyłam na mapie dogo ze babet(o ile nie przekręciałam niku) ma stałe trasy wrocek- warszawa...jak nie wyjdzie z dziubem to szukamy dalej. Qrcze a gdzie sie aga podziała:mad: ona wie najwięcej;) a jej nie ma.
  10. [quote name='MagYa^^']sluchajcie, a na watku ligockim kila dni temu dziuba pisala, ze w niedziele jedzie trasa wroclaw-warszawa! nie wiem czy to jeszcze aktualne ale zapytajcie![/quote] magya, a znasz nick yej osoby...trzeba szybko PM wysłać
  11. a słonko jest na allegro
  12. duuuzo fot...chcemy więcej:evil_lol:
  13. agnieszko, juz wysłałam do niego PM. podałam adres tego wątku i tak w oooogromnym skrócie przedstawiłam krótka historie psa-szkieltu. miejmy nadzieje że się odezwie
  14. psiakowe zdjęcia są śliczne:loveu: niestety nie w kazdym schronie tak mozna wyprowadzac sobie psiaki...
  15. boję sie o niego:shake: boje się o wszystkie psy z dzierżoniowskiego schroniska. trzeba działac ale chyba powiatowy wet nam w tym nie pomoże. Pytam sie nadal u znajomych czy nie wzieli by tej rudej suni podobnej do shih tzu. nie moge zapomniec o tych oczach:placz: a tak a' propos kiedy jedziesz na kontrole do w-cha
  16. słodka a zdjęcia z wystawy kiedy będą
  17. agnieszko..dobre serce:cool3: oby sie go do tej pory nie pozbyli jeszcze
  18. [html]Przeniosłam, ale proszę zmienić temat, żeby znowu nie trafił do poprzedniego działu ;-) pozdrawiam szamanka[/html] to dostałam do moda. wiec beatko szybko zmineniamy:D
  19. aga może wystawić ją na allegro??? ...albo po cichu bedziemy liczyc na tymczasowy-stały dom:evil_lol: jeszcze nic nigdy nie wystawiałam ale moze się uda
  20. moge go umieścic na autogielda. Odkąd pomagałam Shogunowi(BOS) zakochałam sie w białych owczarkach szwajcarskich. ale najważniejsze pytania to stosunek do kotów psów i dzieci. napiszcie na PM na te pytania. wystaie go gdzie sie da. moze stupid-girl by pomogła.
  21. [quote name='iwa77']To cudownie , że Shogun ma dom . Shogunku obyś teraz zaznał jak najwięcej miłośći.[/quote] o:crazyeye: widzę ze coraz więcej nas z dolnego śląska przybywa...to dobrze. iwa jak bys mogla wejdz na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43642[/URL] pilnie potrzebujemy pomocy. na stronie sa zdjecia ze schronu w ktorym byłam na kontroli z agnieszka30. 2 szkielety potrzebuja pomocy. a tak do pozostałych użytkowników. nie wiem czy pani od shogunka bedzie informowała nas o psiaku..ale może juz mogłabym zgłosic modowi o zamknięciu wątku??
  22. [quote name='Czarodziejka']Ktoś coś wie o tym psie :"tylko głowa"?[/quote] TYLKO GŁOWA...niestety nie wiem o którego chodzi. A co do psów moge powiedziec jak sie zachowywały widząc obcych ludzi. Jak powiedział prezes schronu psów nie chcą reklamować bo swietnie daja sobie rade:mad: czarodziejko mogłabys sprecyzowac o którego psa chodzi
×
×
  • Create New...