[quote name='BlackSheWolf']oj oj wydało się :evil_lol: to jest strasznie rozpieszczony tylko przeze mnie psiak :evil_lol: jedyne co już mu nie daję to słodycze :cool3:
[SIZE=1]przyznam się, że ja codziennie wstaję o 9 i nie ściele łóżka, bo Kleksiu sobie śpi w pościeli do około 12... :evil_lol: [/SIZE][/quote]
hehe, myślałam że to tylko ja taka jestem ;) ja śpie do 9-10 i też nie ściele łóżka bo Sara śpi sobie do 11 mniej wiecej. nie mam serca jej wyganiac :D